Interesanti, Noderīgi

Ko 2019. gada beigas atnesīs katrai Zodaiaka zīmei? Kādam ļoti paveiksies, bet kādam nāksies grimt asarās!

Jaunā gadā visus mūs gaida pārmaiņas. Astrologi paredz, ka 2020. gads atnesīs daudz pārsteigumu.
Uzzini ko tu vari sagaidīt jaunajā gadā.

LAUVA
Vēlies, lai nākamais gads ir laimīgs? Tad gatavojies tam! Gaidāmas romantiskas attiecības. Šajā gadā jūs ar savu partneri pievērsīsiet viens otram vairāk uzmanības un rūpes. Šis gads būs tev ļoti svarīgs. Ja tu esi vientuļš, tad nākamais gads tev atnesīs tavu mūža mīlestību.

VĒRSIS
Pats lielākais notikums ir gaidāms gada beigās. Tieši šajā laikā tev būs īpaša uzmanība jāpievērš intuīcijai. Tā tev priekšā pateiks ko darīt. Vērši, kuriem ir savas otrās pusītes šajā gadā būs ļoti romantiski. Ieteicams ir ar ģimeni doties kādā ceļojumā

SVARI
Ja tev ir kāda karsta vēlēšanās, tad pielieto visas pūles, lai tā piepildītos, jo šis gads būs tev labvēlīgs. Rudenī un ziemas sākumā ir vēlams doties, kādā ceļojumā un atgūt spēkus. Ja nav iespēju doties ceļojumā, tad vienkārši ar draugiem, ģimeni pavadiet kopā brīvdienas. Relaksējies. Gads gaidāms saspringts, taču neatmet cerības uz sapni.

AUNS
Šis gads tev paliks atmiņā ar romantiskiem, kaislīgiem randiņiem. Vientuļie auni atradīs savu mīlestību. Izbaudi katru minūti ko pavadi kopā ar savu otro pusīti. 2019. gadā tev ir ideāla iespēja saprast, kas tad īsti ir harmoniskas attiecības. Gada beigas – labvēlīgs laiks kāzām.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu