Interesanti

Ticis paziņots, kā Mārtiņš Ķibilds tik pēkšņi nomira! Tam nav izskaidrojuma!

Slavenais televīžijas raidījumus vadītājs, veidotājs un žurnālists Mārtiņš Ķibilds, kuram bija tikai 46 gadi, aizvadītajā nedēļas nogalē ar sievu Ilzi bija devušies ceļojumā uz Nīderlandi.Diemžēl Ķibilda nāve iestājā pēkšni 26. Oktobrī. Mārtiņš vienkārši saļima Amsterdamā uz ielas un viņa dzīvību vairs nebija iespējams glābt. Tas tik ļoti negaidīti, nebija nekādu iepriekšēju pazīmju, ka Mārtiņam būtu, kas noticis.

Par viņa pēkšņo nāvi paziņoja VFS «Films» (Vides filmu studija) facebook lapā ar izveidoto ierakstu. Ierakstā bija skumjs ziņojums, kurā vēstīts, ka negaidīti miris Mārtiņš Ķibilds. Tālāk bija piebilde, ka ģimene vēlas privātumu un nekādi plašāki komentāri netiks sniegti.

Klajā nākusi arī informācija, par vienu no jaunākajām raidījuma «Adreses» epizodēm. Šajā epizodē Mārtiņš Ķibilds iegūlās zārkā. Tikai neilgi pēc šīs epizodes paradīšanās televīzijā, Latvijas medijus pāršalca ziņa, ka iemīļotais žurnālists ir devis mūžībā. Lietotāji jau paspējuši izteikties, ka konkrētais kadrs liekot pārskriet drebuļiem un tas neeot patīkami.

Televīzijas šovā redzamais zārks ir viena no kino pilsētiņas «Cinevilla» dekorācijām. Konkrēta raidījuma visies bija aktieris Artūrs Skrastiņš, kurš tad arī Ķibildam izrādīja konkrēto kino pilsētiņu un stātot par viltus veidoto arhitektūru. Tomēr arī tas nebija viss!Pēc maza brītiņa Skrastiņš, kopā ar Mārtiņu atvēra balta zārka vāku.

Lasi vēl : Rimi Latvia nākusi klajā ar TIEŠĀM pārsteidzošu informāciju! Cilvēki internetā gan rakstot – paši esot vainīgi!

Lasi raksta turpinājumu trešajā lapā