Bez tēmas

Šī pamestā spoku pilsēta ir 6x lielāka nekā Ņujorka! Pasaules iedzīvotāji nemaz nenojauš par tādas esamību

Valdība šo vietu bija izveidojusi tieši tādu, kādu to vēlētos ikviens pilsētas iedzīvotājs, tomēr bija viena liela problēma – aptuveni 90% no pilsētas iedzīvotājiem nevēlējās pārcelties, kas sekoja tālāk ?

1

Valdība iztērēja milzīgu naudu, lai šo vietu uztaisītu par tādu, par kuru daudzi tikai varētu sapņot, diemžēl pats mulsinošākais ir tas, ka šī vieta būtībā tiek uzskatīta par spoku pilsētu un pēc oficiāliem datiem šajā pilsēta dzīvo vien pāris simti cilvēku, vai nav dīvaini?

1-32

Šī ir viena no slavenākajām fotogrāfijām, kas parāda to, ka šajā pilsētā nenotiek gandrīz nekāda satiksmes kustība. Pa visām sešām joslām desmit minūšu laikā garām pabrauc 2 – 4 automašīnas. Vai šādas ainas neliecina, par kādu šausmu filmu?

2

Šīs pilsētas izveidē bija ieguldīti miljardi, bet beigu beigās šeit dzīvo vien pāris simti cilvēki. Galvenokārt šeit atrodas šīs pilsētas pārvaldes vadītāji, kā arī armijas komandieri, kas uzmana šo vietu.
3

Izrādās, ka par šo vietu nezina gandrīz neviens pasaules iedzīvotājs, jo sākumā šis viss projekts esot bijis slavens. Taču vēlāk, kad šeit ieradās pirmie žurnālisti, tapa skaidrs, ka šī vieta burtiski ir spoku pilsēta, jo gaišā dienas laikā, pa ielām staigājot var ieraudzīt vien pāris cilvēku.

4

Šajā pilsētā tika izbūvētas simtiem dzīvojamās ēkas, desmitiem veikalu, kā arī vairākas degvielas uzpildes stacijas, bet lielākā daļa no visām šīm ēkām stāv tukšas un neapdzīvotas, tas šo vietu padara par varen spocīgu, it īpaši nakts laikā.

5

Pats interesantākais ir tas, ka šo vietu grib apmeklēt tūristi, taču apskatot šo vietu tūristiem nav iespējams kādam paprasīt par konkrēto ēku vai statuju, ja vien garām neiet kāds vietējais iedzīvotājs, kurš iespējams tāpat nemaz nezinās, kāpēc šeit uzbūvēta tieši tāda, nevis savādāka ēka. Jāņem vērā, ka šajā vietā ir simtiem neapdzīvotu ēku, taču oficiāli apmesties šeit pa nakti nav iespējams, ja vien neielaužaties kādā no esošajām ēkām.

6

Šajā vietā ir iespējams redzēt ēkas un celtnes, kādas visticamāk neredzēsiet nekur citviet pasaulē, tomēr 99% pasaules iedzīvotāji nemaz nenojauš, ka šāda vieta eksistē.

7

Šī vieta lēnām tiek atstāta novārtā un diez vai kādreiz šīs vietas liktenis mainīsies uz labo pusi. Jau tagad paskatoties uz dažām konstrukcijām, var redzēt, dabas izraisītos bojājumus, nav vairs ilgi jāgaida līdz šo pilsētu lēnām un visā pilnībā pārņems māte – daba.