Interesanti, Noderīgi

Atklājas pašas baisākās detaļas par Rebenoka slepkavību – Policija nāk klajā ar būtisku paziņojumu

Saskaņā ar liecību trīs uzbrucēji bija ģērbušies melnā krāsā, valkāja cimdus un maskas, un atradās advokāta Pāvela Rebenoka mājās. Saskaņā ar Valsts policijas (VP) sniegto informāciju likumpārkāpēji bija ļoti kalsni un garumā 175 līdz 185 cm.

Pirmdien viceprezidents rīkoja preses konferenci, lai sestdienas vakarā iepazīstinātu ar advokāta Rebenoka slepkavību. Preses konferencē viceprezidenta pienākumu izpildītājs Juris Šulte un Kriminālizmeklēšanas komisijas priekšsēdētājs Armands Ruks sniedza informāciju par notikušo.

Ruks preses konferencē sacīja, ka noziedznieki neesot gribējuši nogalināt. Noziedznieki ir trīs. Viņi valkājuši melnas drēbes, cimdus un maskas. Viņi savā starpā runā krieviski. Divi no uzbrucējiem bija aptuveni 175 cm gari, bet viens – apmēram 180-185 cm gari. Visi uzbrucēji ir tievi , viens īsāksi bijis platāks.

Šo cilvēku nežēlīgā un vardarbīgā rīcība nozieguma vietā izraisīja upura nāvi. No mājas tika nozagti vairāki dārgi pulksteņi un rotaslietas, piemēram, aproču pogas. Luks nevarēja komentēt, vai nauda nozagta nozieguma laikā. Izmeklētāji uzsvēra, ka seifs nav nozagts no Rebenokas mājām.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību atzina, ka noziedznieks nebija sagatavots. Uzbrukuma laikā tika izmantota dekoratīva balkona dēlis un tika izmantots stiepļu saišķis.

Izmeklētāji arī atklāja, ka Rebenokas mājās nebija videonovērošanas kameru, taču trauksmes sistēmu izmantoja reti. Nozieguma naktī trauksme netika ieslēgta. Noziedznieki iegāja mājā, caur sētas durvīm.

“Nozieguma izdarīšanas veids ir tāds, kas apstiprina versiju par slepkavību, kas izdarīta laupīšanas laikā, taču tiek pārbaudīta arī otra galvenā versija,” Armands Ruks

Izmeklēšanas policija izmeklēja apkārtējo māju iedzīvotājus un ieguva informāciju no videonovērošanas sistēmas. Atbildot uz plašsaziņas līdzekļu jautājumiem, Šulte uzsvēra, ka policijai nav politiska spiediena lietas izmeklēšanai.