Interesanti

Geitss pareģojis pandēmijas beigas : “Tas būs daudz ilgāk, nekā iepriekš visi solīja!”

Milzīgā uzņēmuma “Microsoft” slavenais dibinātājs Bils Geitss jau labu laiku ir runājis par konkrēto pandēmiju un tā iespējamajām beigām. Lai gan iepriekš viņš izteicās, ka krietni labāk palikšot salīdzinoši drīz, tomēr savā hipotēzē viņš bija smagi kļūdījies un pats arī to atzina. Šoreiz viņš situāciju ir izpētījis un analizējis daudz smalkāk un beidzot nonācis pie gala slēdziena, ko vēlas paziņot arī citiem.

Viņš beidzot esot kārtīgi piesēdies pie galda un analizējis līdz šim esošos notikumus un saistītos faktus, kuri viņam liek domāt par reālo situāciju kā tādu. Tieši tāpēc viņš beidzot ar lielu iespēju esot pareģojis to, kad viņaprāt gaidāmas pandēmijas beigas, tā ziņo “Mirror” medijs.

Lai arī pašlaik izskatās, ka situācija visas pasaules līmenī tik tiešām sāk uzlaboties, izrādās, ka viss nemaz nav tik vienkārši kā vēlētos cerēt. Geitss diezgan negribīgi izteicās, ka esošā pandēmija visticamāk nebeigsies pat līdz 2022. gada beigām, lai gan iepriekš tika dzirdēti solījumi un ziņas, ka tas notiks drīzumā. Geitss šos faktus apstrīd, jo viņam par to ir vairāki precīzi izteikumi.

Viņš to skaidroja ar to, ka esošās vakcīnas tik tiešām normalizēs pasauli un situācija sāks palikt labāka, tomēr tas aizņems krietni ilgāku laiku, nekā iepriekš tika gaidīts un solīts. Tas esot saistīts ar ilgajām piegādēm, kuras kavējas un vēl jo vairāk ar to, ka cilvēki nevakcinējas tik daudz, kā to ir gribējusi statistika un tas šajā ziņā ir pats skumīgākais, bet ne vienīgais fakts.

Viņš intervijā žurnālistiem esošo pandēmiju lika salīdzināt ar traģēdiju, taču piebilda to, ka šai traģēdijai esot redzams gals, lai arī cik grūti pašlaik daudziem nebūtu, tas vienkārši esot jāpieņem. Geitss kopā ar savu sievu Melindu kopīgi izveidojuši filantropisku fondu ar kuru palīdzību viņi jau ir piešķīruši 1,75 miljardu ASV dolārus pandēmijas problēmu risināšanai.

Lasi vēl : Swedbank brīdina visus savas bankas klientus! No bankas kontiem pazūd tūkstoši!

Ar viņu atbalstu tiekot palīdzēts daudziem vakcīnu izstrādātajiem veikt dažāda tipa diagnostikas un veikt sasirgušu personu ārstēšanu, kurām ir naudas problēmas.

Avots