Interesanti

Latvijā slavenam dziedātājam Hardijam Madzulim draud veseli 10 gadi cietumā!

Šodien Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa turpinā izskatīt krimināllietu, kurā maksātnespējīgā tūrisma biroja “Relaks tūre” visi vadītāji, kā arī līdzīpašnieki  Evita Grāvīte un Hardijs Madzulis tiek apsūdzēti par vairāk nekā 220 000 Eiro piesavināšanos savā labā.

Nauda tikusi piesavināta no visiem ceļotgribētājiem. Daudzi noteikti atceras, ka Hardijs Madzulis savulaik bija ļoti populārs šļāgerdziesmu autors, kā arī dziedātājs, taču pašlaik iekūlies pamatīgās nepatikšanās, kas viņam var dārgi maksāt.

Pēc konkrētās apsūdzibas, viņi esot pārkāpuši likumu, jo notikusi piesavināšanās lielā apmērā. Tiek runāts, ka piesavināšanās notikusi no 160 uzņēmuma klientu, tādējādi radot 220 000 Eiro zaudējumus. Jau 2016. gada janvārī Relaks tūre pēc uzņēmumu pārstāvju izvirzītā, tika atzīta par maksātnespējīgu.

Tomēr drīz vien nāca klajā sūdzības par to, ka daudzi klienti naudu ir samaksājuši, taču nekur vēl nav aizbraukuši, kā arī nav dabūjuši atpakaļ savu samaksāto naudu. Un tieši šeit radās pamatīgas problēmas.

Viens no smagākajiem zaudējumiem ir kādam pāris, kurš samaksāja 11 000 Eiro, lai dotos pasakainā ceļojumā uz Austrāliju, iekļaujot tajā daudz un dažādas ekstras, taču viņi netika nedz ceļojumā, nedz atguva savu naudu. Tāda pati situācija ir visiem 160 klientiem.

Netrūka arī cilvēki, kuri par ceļojumiem samaksāja vairākus tūkstošus, līdz ar to ķēriens viņiem ir bijis pamatīgs, taču kā tas viss pašlaik beigsies? Tiesa ir noskaidrojusi, ka cietušie vienkārši vēlas atgūt savu samaksāto naudu, tāpēc prokuratūra uzskata, ka firmas rīcība ir krimināla, jo viņi ir piesavinājušies cita naudu un izšķērējusi to.

Abi apsūdzēties savu vainu nemaz neatzīst, jo uzskatot, ka naudu nav prettiesiski piesavinājušies. Taču, ja tiesa spriedīs par to, ka Grāvīte un Madzulis ir vainīgi konkrētajā apsūdzība, tad abi varēs sēdēt cietumā līdz pat desmit gadiem.

Iedomājaties, ka esat nopircis sapņu ceļojumu par lielu naudu un beigās Tev nav nedz ceļojums, nedz nauda. Ko tu darītu?

Avots