Interesanti

“Naudiņa šīm zīmēm plūdīs kā ar straumi!” 4 Zīmes, kas tuvākajās divās nedēļās kļūs Patiesi bagātas

Ja skatāmies pēc planētām uz zvaigžņu novietojuma, tad nav brīnums, ka daudzi to cenšas izmantot savām vajadzībām. Pāris vienkāršas darbības, kuras var nodrošināt finansiālus panākums visa 2023. gada griezumā. Protams, ka tas saistās ar astroloģiju un patreizējo visuma stāvokli. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka mums apkārt ir matērija un viss uz mums iedarbojas ļoti ātri. Veiksmīgi cilvēki zina, kā to izmantot savā labā un tieši tāpēc mērķē savā finanšu aspektu jomā. Protams, ka tas dod daudz priekšrocības saistībā ar naudu, tomēr arī veiksme ir vajadzīga, lai līdz tam visam tiktu.

Patreizējās izmaiņas tieši finansēs rāda ļoti labvēlīgu enerģiju līdz pat 13. Februārim, kas nozīmē, ka ir vairāk nekā divas nedēļas ar milzīgu uzvaras spēka gājienu. Tieši šis laiks ļoti aktīvi koķetē ar Veneras pāreju no Zivs uz Ūdensvīru. Jāņem vērā, ka arī cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīm astroloģiskajām zīmēm, krasi iegūs finansiālas iespējas un daudz dažādu pavērsienu, kas varēs palīdzēt naudiņai ieplūst krietni vairāk. Marsa retrogrāds joprojām turpinās un tas nozīmē, ka līdz 13. februārim impulss būs ļoti spēcīgs, tāpēc būtu ļoti muļķīgi to neizmantot savā labā.

Lauva
Tieši Lauvas būs tās, kuras saņems ļoti milzīgu atbalstu no Marsa kā viņu galveno zīmju valdnieks. Tas ir ļoti svarīgi, jo Marss uzsvērs uz jaunām idejām, kuras vajadzētu realizēt. Tas pierādīs, ka Lauvas ir milzīgi līderi un vedīs savu enerģiju un spēku pa karjeras augšām. Lauvas arī februāra turpinājumā gūs atbalstu no trim lielākajām planētam, kas nozīmē, ka veiksies ne tikai materiāli, bet arī ar otru pusīti.

Ūdensvīrs
Pavisam jaunas idejas un projekti būs tīrākā nieka lieta. Tagad ūdensvīrs varēs pārliecināt citus par savām idejām un to nākotni, kas palīdzēs piesaistīt ne tikai investīcijas, bet arī jaunus kolēģus un draugus. Tas varēs kārtīgi nostiprināt saikni ar jauniem cilvēkiem, kuri būs noderīgi visu atlikušo dzīvi kā biznesa partneri un realizēt kopīgas idejas tālākā nākotnē. Veiksme būs jūsu rokās.

Svari
Tieši turpmākajās divās nedēļās Svari pilnībā uzticēsies Merkuram. Pavisam vieglā veidā Jūs varēsiet tikt sev vēlamajā amatā vai darbā, par ko sapņojat jau sen. Venera šajā ziņā palīdzēs un Svari varēs realizēt pat sev izsapņotus sapņus, ko būs grūti saprast, taču pareizā vieta un laiks būs īstais veids kā Jūs to uzzināsiet. Neizniekojat šīs divas nedēļas, jo tās šogad var būt pašas spēcīgākās.

Mežāzis
Lai arī laiks rit strauji Jūsu talantu sāks pamanīt īstie cilvēki. Venera palīdzēs saviem pavisam ātri uzsākt sen aizmirstus projektus un pārvērst tos pelnošās lietās. Nav svarīgi cik veci ir jūsu projekti vai sapņi, galvenais ir tos atsākt un saskatīt jaunu mērķi. Ja varat atrast vecās lietās jaunu saikni ar esošo laiku, tad tas nesagādās nekādas problēmas pacelt virsu krietni augstākā līmenī.