Interesanti

Sinoptiķi jau brīdina, ka tuvākajās dienās sagaidīsim ne tikai kārtīgu sniegu, bet arī pamatīgu salu!

Sinoptiķi jau izteikušies par gaidāmo laiku tuvākajās dienās, tomēr jāņem vērā tas, ka jau pagājušo nakt un arī šonakt daudzviet Latvijā bija novērots slapjšs sniegs, kas ceļus padarījis īpaši slidenus, jo uzkritušais sniegs ne tikai izskūst, bet paspēj arī sasalt veidojot melno ledu, kas ir pats bīstamākais ikvienam šoferim.

Lai arī pagaidām laiciņš liekas silts, tuvākās nedēļas laikā uz savas ādas izjutīsim kārtīgi temperatūras pazemināšanos un sagaidīsim, iespējams, arī patstāvīgu sniegu, kurš ne tikai uzkritīs un uzreiz nokusīs, bet arī paliks uz ilgāku laiku, lai radītu kārtīgas ziemas noskaņas.

Esošās prognozes liecina, ka nākamās pāris dienas temperatūras stabiņš tuvosies 0 grādu atzīmei, taču ejot tuvāk pirmajam decembrim termometra stabiņš ļoti krasi nokrtītīsies zem nulles un arī tas būs brīdis, kad varēsim sagaidīt pirmās un kārtīgās sniega segas Latvijas teritorijā.

Šajā ziņā,īpaši uzmanīgiem jābūt pilnīgi visiem autovadītājiem, jo pēdējās dienās uz ceļiem notika avārijas, tieši iepriekš uzsnigušajam slapjajam sniegam un tas liecina par to, ka parasta sniega uzsnigšana uz ceļa var mainīt pilnīgi visu un pēc brīža Jūs vienkārši vairs nespējat valdīt pār savu spēkretu, tāpēc esiet ļoti uzmanīgi!

Kas attiecas uz aukstumu, tad jau tuvojoties pirmajam decembrim noteikti varēsim sagaidīt arī kārtīgus mīnusus un sals ne tikai, bet arī paliks noturīgs un siltās dieniņas, kā Novembrī tā vienkārši vairs neuzradīsies, jo beidzot iestāsies noturīga ziema un būs gaidāmi brīži, kad aukstums par sevi liks manīt daudz kārtīgāk, nekā tas bija līdz šim.

Pagaidām vēl nav zināms, kāds tieši laiks mūs sagaida uz Ziemassvētkiem, tomēr atliek cerēt, ka tas būs vairāk nekā patīkams, balts un sniegots!