Interesanti

Steidzami paziņots par gaidāmo laiku Trešdien! “Būs nepatīkami!”

Lai arī šī nedēļa ir bijusi īpaši auksta un sniegiem bagāta, tad nedēļas nogalē viss aktīvi sāks mainīties uz otru pusi un tas atkal mums visiem liks iejusties pavism savādākā un neierastā ziņā, jo nāksies saskarties ar vēl daudzām nepatīkamām situācijām. Par piemēru varam paņemt gaidāmo laiku trešdien, kad nakts laikā ļoti krasi pastiprināsies sals, savukārt dienā daudzviet pat gaidāma saules uzspīdēšana, liecina prognozes.

Neskatoties uz to, brīžiem sagaidāms arī pat sniegs, vairāk gan šajā ziņā snigs tieši valsts dienvidu daļā. Savukārt vēlāk tas var būt arī Kurzemes, kā arī Zemgales dienviddaļā, savukārt pēcpusdienā un jau dienai tuvojoties vakaram sniegs var tikt sagaidīts arī Sēlijā. Ziņots, ka naktī gaidāmā temperatūra var noslīdēt līdz pat -10 grādiem, līdz ar to visiem, kas izbrauc no mājām agri no rīta, jo ceļi gaidāmi īpaši slideni. Savukārt ja runa iet par dienu, tad gaiss kopumā gaisa temperatūra svārstīsies līdz pat -5 grādiem un tā līdz pat darba nedēļas beigām.

Šajā situācijā gan svarīgi ņemt vērā to, ka identisks laiks saglabāsies līdz pat piektdienai, savukārt sestdien un svētdien iesāksies pamatīgs atkusnis, kas atkal liks visām ielām un ceļām pludot, jo pēc prognozēm var novērot, ka atkusņa laiks turpināsies arī jaundēļ, līdz ar to varbūt beidzot nākamajā nedēļā varēsim sagaidī to brīdi, kad beidzot nokusīs viss sniegs, tomēr par to visu vēl pārgari spriest, tomēr ja tā būs, tad atkal varēsim saskarties ar nepatīkamiem brīžiem.

Galvenokārt tas saistīts ar to, ka ceļi un ietves būs ļoti apledojušas, jo pietiks tikai, lai naktī atkal uzsalst un dienas gaidā atkal būs pamatīgs sļūdonis, kas apgrūtina autovadītāju un cilvēku pārvietošanos, nemaz nerunājot par to, cik ļoti tas viss palielina slīdēšanu.

Lai vai kā, cerēsim uz to, lai sniegs beidzot nokūst līdz galam neappludinot zemākās zemes vietas, lai beidzot varam sākt skatīties uz nedaudz siltāku un patīkamāku laiku kopumā, savādāk sanāk, ka ir tikai slapjdraņķis, kurš uzsalst un kūst vaļā un tā visu laiku.

Avots