Interesanti

3 Pavisam Bīstamas lietas, kas mājās vienmēr ienesīs nelaimes un bēdas! Nekavējoties Tieciet no Tām vaļā!

Iepriekš jau vēsturē ir vairākas lietas, kuras ir ietekmējušas mūsu senču, mūsu pašus, kā arī mūsu mājas atmosfēru. Tikpat ļoti daudzas tas attiecas uz atmosfēru jebkurā laikā un vietā, jo tas ietekmē mūs ikvienā dzīves brīdī. Protams, ka daudziem ir salīdzinoši liela vienlīdzība pret cilvēkiem un citu sasaistītajām dzīvēm. Par acīmredzamu piemēru varam nosaukt to, ka māja ir pavisam jauna, skaista, ērta taču Jūs tajā fiziski un morāli smokat nost. Šajā situācijā, protams, ka ne burtiski, taču jūs sapratāt! Tās ir ļoti nepatīkamas sajūtas, bet palikšana šādā vidē var radīt ne tikai bailes, smagu diskomfortu, bet arī pamatīgas sekas uz veselību.

Tas ļoti vienkārši var notikt arī pilnīgi jaunā mājā, kas tikko iegādāta. Tomēr galvenokārt un lielākoties tas notiek vecākās mājās un dzīvokļos, kur jūs pat nevarat iedomāties tās seno vēsturi. Jāņem vērā, ka daudzi pārdod savus īpašumus pēc tam, kad kāds tajā ir nomiris. Tieši pēc ķīniešu pētnieku analīzes tas tiek uzskatīs pats “pakaišu priekšnoteikumu.” Starp visām šīm trim esošajām atmosfērām aura tiek vienkārši vai iznīcināta. Tieši tāpēc tas ir sava veida riebums un vienaldzība pret visu pārējo pasauli un vidi. Taču, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas Jums ir nekavējoties jāuztraucas par šīm 3 lietām!

Novītuši Ziedi
Novītuši ziedi, kā arī mākslīgie ziedi ir visas nomāktības enerģijas simbols. Tā ir pavisam piesātināta un ļoti negatīva vide. Novītušie ziedi nekad vairs nebūs dzīvi un tie nomāc visu apkārtējo vidi. Kad ziedi novīst, tie nekavējoties ir ne tikai jāizmet, bet jāizvāc prom no savas mājas. Īstie ziedi tiek izmantoti, kad kāds piedzimst, svētkos un dalīšanās laimē. Savukārt mirušie jeb novītušie ziedi domāti ar tādu pašu vienlīdzības principu. Šis princips ir jāievēro ikvienam. Svarīgākais, lai mājās vienmēr ir kāds “dzīvs” augs vai podiņš, kas aug. Tas mājā ienesīs papildu harmoniju un labu auru, pat ja neesat augu mīlis.

Ieplīsuši un Saplaisājuši Trauki
Vecāki cilvēki noteikti zina par ko tas liecina. Pat vēsturiskajās grāmatās tas ir aprakstīts un skaidrots. Ieplīsušie trauki, šķīvji, glāzes un visi pārējie trauki ir nekavējoties jāizmet no savas mājas. Vienalga vai tie ir jauni, veci vai dārgi, ja tajā ir plaisas, nekavējoties no tiem atbrīvojaties. Ķīnieši ļoti skaidri apgalvo, ka pats sliktākais, kas vispār var atrasties jūsu mājā – ir saplaisājuši trauki. Tie ir jāizmet ārā nekavējoties. Mājās ēdiens vienmēr ir bijis galvenais pārticības simbols. Taču ja traukos ir plaisas, tad plaisas būs arī saimnieka labklājībā. Tas ir pavisam vienkārši, saglabājiet traukus tīrus un neskartus, bet ja ir plaisas, nekavējoties izmetiet!

Vecas nolietotas drēbes/Vecas Kurpes
Arī šajā gadījumā pavisam neatkarīgi no tā, cik ļoti daudz Jūs domāsiet par savām vecajām drēbēm, bet tās ir jāizmet ārā. Nonēsētās lietas ir vienkārši pilnas ar enerģiju un parasti ne ar to labāko. Pavisam noteikti neglabājiet vecas drēbes un apavus uz ilgu laiku, jo tie acīmredzami nesīs negatīvo enerģiju. Labāk atdodiet tās nabagiem vai izmetiet ārā! Tas Jums dos daudz lielāku labumu, nekā glabāt kādā vietiņā, kur Jums to nemaz nevajag. Ja sev vēlaties uzdāvināt, ko pilnīgi jaunu, vispirms atbrīvojaties no visa vecā. Šajā gadījumā tas būs pats labākais risinājums kā savās mājās ienest pilnīgi jaunu un svaigu enerģiju.