Interesanti

Sieviete pastāsta par tiešām biedējošu situāciju pie ļoti populāra tirdzniecības centra Rīgā!

Sieviete no Rīgas pamatīgi vērsusi uzmanību visam notiekošajam pie slavenā tirdzniecības centra – Rīga Plaza, tā ziņo raidījums Bez Tabu. Sieviete ir milzu neizpratnē par notiekošo pie Rīga Plazas veikala un viņai rodas vairāki jautājumi.

Kā no šī lielā veikala pēc tam tikt atpakaļ līdz 19. trolejbusam, lai vispār varētu tikt uz Rīgas centru? Drīzumā sieviete tur sāks strādāt un tas kļūs pavisam aktuāli. Sievietei vien bail domāt par to, ka pilnīgā tumsā nāksies iet pāri divu joslu šosejai, tad jāiziet cauri tunelim un tad vēl pa neapgaismotu ielu jātiek līdz pieturai, pār murguru pilnīgi pārskrien pelītes.

Populārākais veids bez mašīnas, lai nokļūtu no Rīgas centra līdz tirsniedzības centram Rīga Plaza – var izmantot 19. trolejbusu. Ceļš līdz pašam tirdzniecības centram ir gana drošs, nepieciešams šķērsot vien tikai vienu gājēju pārēju. Taču pats trakākais notiek atpakaļceļā.

Sieviete sīki izklāstījusi ceļu līdz konkrētajai pieturai, lai spētu ar 19. trolejbusu tikt atpakaļ uz centru. Izrādās, ka tas tik tiešām var radīt bailes, jo šajos posmos ir notriekti neskaitāmi cilvēki. Laiks uzzināt, viņa izklāstīja!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā