Interesanti

Atklājušās ļoti baisas detaļas par iepriekš paveikto noziegumu Purvciemā

Sociālie tīkli pašlaik ir pilni ar fotogrāfijām, kurā ir sadedzināta un pameta novārtā Mežaparkā. Valsts policijas galvenais šefs Ruks jau ir apstiprinājis, ka tā ir mašīnas, kas saistīta Purvciemā, kad tika sašauts labi zināmais futbola aģents Romāns  Bezzubovs.

Ruks jau norādījis : “Šobrīd apliecinu, ka tā automašīna ir saistāma ar šo noziedzīgo nodarbījumu, bet joprojām notiek visa notikuma vietas apskate. Strādā izmeklētāji un visas precīzākas ziņas tiks pasniegtas nedaudz vēlāk.” Bet, kā izrādās, tas itin nemaz pat nav viss.

Viņš arī skaidri un saproti norādīja, ka mašīnai bijušas virsū Krievijas Federācijas numura zīmes, tomēr tas nekādā veidā nenozīmē, ka tā patiešām nāk no kaimiņvalsts, jo numura zīmes, iespējams, varēja būt pat viltotas. Vēl ceturtdienas naktī, kad tika atrasta degošā mašīna, policija veica pamatīgu apkārtnes izlūkošanu.

Pati baisā detaļa, ko atklāj Ruks ir : “Mēs pieļaujam, ka noziedznieki vēl aizvien ir Latvijā. Izmeklētaji strādā, operatīvie darbinieki strādā, tāpat strādā arī sadarbības partneri no citām iestādēm, tai skaitā Valsts robežsardze. Monitorē un veido iespējas, kur noziedznieki varēja doties. Tieši tāpat notiek sadarbība ar mūsu kaimiņvalstīm.”

Tomēr esošā situācija joprojām liek uzdot ļoti daudz jautājumu, jo sociālie tīkli ir pilni ar cilvēku neizpratni par to, kā noziedznieki var nebūt tik atrast, ja viņi ar mašīnu aizbraukuši tikai 7 kilometrus tālāk no nozieguma vietas, tad mašīna kaut kur tikusi visticamāk paslēpta un naktī aizdedzināta. Cilvēki ir neizpratnē par to, kā tad varēja izsūtīt tik daudz ekipāžas mašīnas meklēšanā, bet viss notika tur pat acu priekšā, bez maz vai ņirgājoties par policiju.

Tāpat internetā bija jau pieejama bilde, ka aptuveni pēc 15 min kopš nozieguma paradījās bildes, kur konkrēta mašīna brauc pāri dzelzceļa pārbrauktuvei uz čiekurkalna/ mežaparka pusi, taču vai attiecīgajā brīdī uz turieni tik tiešām devās ekipāžas, lai pārmeklētu apkārtni?  Jautājumi joprojām ir daudz, bet ir pagājušas jau vairākas dienas un izskatās, ka situācija atkal aizies nebūtībā, bez vainīgajiem.

Avots