Interesanti

Beidzot ticis paziņots cik lētas preces patiesībā būs LIDL veikalos Latvijā

Patreizējā brīdī Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki LIDL veikali, kuri pašlaik gaida savu tiešo atvēršanās kārtu, jo ilgi tik tiešām vairs neesot jāgaida. LIDL veikali tik tiešām gaida lēnām savu atvēršanas kārtu, lai tas tiktu atvērts ikvienam no mums, tomēr lielākā daļa vēlas zināt to, cik tad lētas preces grasās šajā veikalā būt. Pie tam pats pirmais LIDL veikals tika atvērts Imantā, kur šajā vietā neskaitāmu gadu garumā bija viens veikals pēc otra, tomēr LIDL tagad šeit būs uz palikšanu.

Daudzi joprojām uzskata, ka LIDL veikalu ienākšana Latvijā nebūšot itin nekas nozīmīgs, jo cenas droši vien beigu beigās būs līdzvērtīgas ar mūsu populāro Rimi vai Maxima lielveikalu, tomēr vai tas ir tikai uzskats, vai cilvēku pieņēmumi?

Interesanti gan ir tas, ka liela daļa iedzīvotāju, kuri dzīvo pie Lietuvas robežas aizvien biežāk izvēlas braukt uz Lietuvas LIDL iepirkt pārtiku ilgākam laikam, jo tas vienkārši ir daudz izdevīgāk, pat ja skaita, ka tiek iztērēta degviela turp un atpakaļ, bet ekonomija esot. Citi stāsta, ka tieši uz Lietuvu braucot klāstā var dabūt visu ko vajag, ko dažreiz nevar dabūt piemājas veikalos, vai arī cenas šeit ir stipri augstākas.

Tas esot saistīts tikai ar to, ka pats LIDL sevi prezentē kā vadošo zemo cenu līderi un tāpēc nav itin nekāda pamata domāt par to, ka cenas varētu būt ļoti līdzīgas, kādas tās pašlaik ir zināmajos un populārajos veikalos, tomēr kādas šīs cenas solās būs?

Tieši tāpat kā Lietuvā, Latvijā maizes cenas solās būt īpaši lētas, par piemēru varam paņemt Lietuvas baltmaizes kukuli, ko var nopirkt par 19 Eiro centiem gabalā. Vai Latvijā esat redzējuši tik lētu maizes kukuli? Nē, šeit maizes kukulis lētākais ir ap 40 Eiro centi un uz augšu, jo ja gribi krietni kvalitatīvāku, tad maksā pāri vienam eiro.

Arī par pienu tiek runāts dažadi, pienu uz atlaidi tur iespējams nopirkt pat par 0,50 Eiro centiem. Latvijā tikai ar atlaidi vari atrast pienu, par kuru būtu jāmaksā mazāk par vienu eiro. Tas pats arī ar olām, olu cenas tur esot krietni lētākas, nekā pie mums.

Arī pati gaļa LIDL veikalos var būt pat krietni lētāka. Fakts par to ir īpaši rīkotajās akciju dienās, kad no veikalu plauktiem tiek izķert burtiski viss līdz pēdējam un nav pat ko brīnīties, jo LIDL pārdod vairumā un lētāk, līdz ar to tāds ir viņu biznesa modelis, kurš cilvēkiem patīk.

Citi jau paspējuši apspriesties par to vai dēļ LIDL veikalu ienākšanas patreizējie Latvijas lielveikali laidīs savas cenas uz leju, jo tas visticamāk būtu gana liels iemesls, lai cenas tiktu palaistas krietni zemākas.