Interesanti

Bricis beidzot atklāj ilgi gaidīto! Paziņo, kas mūs sagaida nedēļas otrajā pusē! “Būs pavisam savādāk!”

Beidzot ir pienācis tas laiks, kad varam lēnām aizmirst par auksto un nepatīkamo laiku, tomēr priekšā ir vēl vairākas situācijas ar kurām nāksies rēķināties un lai arī šobrīd laiks tik tiešam šķiet patīkami silts, jau rīt būs pavisam savādākas laika izmaiņas un to vajadzētu ņemt vērā pilnīgi ikvienam, jo tas būs sagaidāms teju vai visā valsts teritorijā! Tomēr būs arī labas ziņas, par gaidāmo laiku nedēļas otrajā pusē, tad nu laiks ķerties tam klāt!

Šobrīd noteikti jāņem vērā, ka otrdienas naktī un daudzviet no rīta lielākajā valsts teritorijā atkal būs sagaidāma pamatīga salna, tā liecina jaunākās prognozes. Tāpat jāņem vērā, ka debesis lielākoties būs skaidras, kas esošo laiku padarīs krietni vēsāku, taču par spīti tam nebūs gaidāms spēcīgs vējš. Minimālā gaisa temperatūra lielākajā daļā teritorijas būs ap 0 līdz -3 grādiem, savukārt piekrastes zonā būs jau nedaudz siltāks. Zāles augstumā būs sagaidāma salna arī vietās, kur pat temperatūra būs mazliet virs 0 grādu atzīmes. Tomēr, kas mūs sagaida turpmāk un vai aukstums gaidāms arī turpmāk?

Kopumā dienas laiks būs salīdzinoši saulains, tāpat iegriezīsies arī salīdzinoši mērens dienvidrietumu vējš, labā ziņa gan ir tāda, ka nokrišņi neesot gaidāmi. Savukār maksimālā gaisa temperatūra būs ap +14  un dažviet pat līdz +19 grādiem, kas būs tik tiešām patīkami daudz, ņemot vērā, ka tik īpaši daudz siltu dienu pēdējā laikā nav bijis, tomēr kā ar pārejām šīs nedēļas dienām?

Ņemot nedēļas otru pusi, izskatās, ka laiks būs īpaši superīgs, tomēr trešdien un ceturtdien vietām sagaidāms viegls lietus. Lieli nokrišņi nav gaidāmi, taču pa kādai pilītei vietām uzlīs, ar to gan vajadzētu rēķināties, savukārt nedēļas beigās, laiks būs tik tiešām patīkami saulains un silts.

Labā vēsts ir tāda, ka līdzīgs laiks turpināsies arī turpmāk, līdz ar to varam lēnām iesoļot vasaras siltajā režīma un drīzumā varēsim baudīt vasaras silto laiku un cerēt, ka nekādi aukstuma viļņi jeb aukstās dienas tā vienkārši neņems un neuznāks.

Avots