Interesanti

Bricis steidzīgi nāk klajā ar paziņojumu par gaidāmo laiku nedēļas vidū : “Gaidāms, kas pavisam nebijis!”

Lai arī rudens jau ir iestājies, šī brīža esošais laiks liecina par to, ka ir krietni siltāks, nekā varētu domāt un saistībā ar to, atliek vien uzdot jautājumu vai tikpat silts laiks saglabāsies arī turpmāk? Kā izrādās viss tik vienkārši nemaz nebūs un patīkami siltais laiks bija atnācis tikai uz iepriekšējās nedēļas nogali un visticamāk tik silts laiks šogad vairs nebūs un tas pat arī vairs nav viss.

Kā jau noprotams, tad šajā darba nedēļā gaisa temperatūra turpinās slīdēt uz leju un patīkami siltais laiks, ko varēsim vēl nedaudz izjust arī otrdien, pakāpeniski mazināsies un lēnā garā atkal ieslīdēsim rudens “nagos”, bet šoreiz gan pamatīgāk, kā nekā tuvojas ziema un dažviet jau tiekot runāts par to, kad tad mēs varētu sagaidīt pirmo sniegu.

Internetā pavīdējusi informācija par to, ka drīzumā kaut kur varētu uzkrist sniegs, bet tā itin nemaz nav, jo laiks ir gana silts un tuvākajā laikā tas pavisam noteikti nav gaidāms, lai arī videjā temperatūra turpinās kristies, tas nebūs pietiekami liels iegansts, lai varētu notikt, kas tāds oktobra sākumā. Tieši šī iemesla pēc sagaidāms vēl kas.

Patīkamā ziņa ir par to, ka tuvākajās dienās nokrišņi vēl nav gaidāmi, tā vietā biežāk varēsim redzēt spīdam saulīti, neskatoties uz to, ka paliks vēsāks. Tomēr par lietavām ilgi nevaram aizmirst, jo tās atkal parādīsies nedēļas izskaņā, un tieši nedēļas otrajā pusē paliks pavisam krietni aukstāks, ka vajadzēs domāt jau par patiešām siltu apģērbu, jo vidējā dienas gaida temperatūra nedēļas izskaņā var noslīdēt par zem 10 grādiem.

Tas pierāda tikai to, ka pagājušā nedēļa bija siltākā un nākamās nedēļas laiks iesāksies pavisam auksts, jo tieši tāpat, kā nedēļas izskaņā, gaisa temperatūra pa dienu jau būs pavisam stabili zem+10 grādiem, bet naktīs varēs noslīdēt pat zem 0 grādu atzīmes, kas noteikti jāņem vērā autovadītājiem, jo ceļi vēlās nakts stundās, kā arī agros rītos var būt krietni slideni. Esiet uzmanīgi un noteikti sekojiet līdzi jaunākajām prognozēm, jo tik patīkami siltas dienas vairs nav gaidāmas.

Avots