Interesanti

“Laiks mainīsies ļoti krasi!” Jau laicīgi tiek paziņots par gaidāmo laiku tuvākajās dienās!

Pēdejās nedēļas dienas ir bijušas tik tiešām patīkamas un siltas, tomēr vai tāds pats laiks saglabāsies arī turpmāk, vai tomēr vēl kādu brīdi nāksies piedzīvot kādu aukstuma vilni? Šajā gadījumā sagaidāmi abi scenāriji, tomēr atliek vien cerēt, ka tālākās prognozes nedaudz pamainīsies, jo pēc esošajām, sagaidāms arī kārtējais aukstuma vilnis, kas pēc patīkama siltuma pavisam noteikti neliks justies labi, bet par to nedaudz tālāk! Tagad laiks ķerties klāt tieši tuvakajām dienām.

Pirmās nedēļas dienas būs tik tiešām patīkami siltas un saulainas, tomēr jārēķinās, ka arī naktīs gaisa temperatūra tikai vietām noslīdēs zem -0 grādu atzīmes, līdz ar to arī visa kopējā diennakts būs patīkami silta. Tomēr pirmās nedēļas dienas, nebūs tik patīkami siltas, kā tas būs nedēļas otrajāpusē, kad gaisa temperatūra dienas laikā vietām varēs pakāpties līdz pat +15 grādiem un tad ir pats labākais brīdis, kad var saprast pavasara iestāšanos, kad temperatūra paliek acīmredzami tīkama, tomēr ir arī kāds Bet…

Pēc patreizējām prognozēm nākamā nedēļa būs tik tiešām patīkami silta un laiks joprojām būs ne tikai saulains, bet lielākoties arī sauss, tomēr nepatīkamā vēsts iar par to, ka aiznākamās nedēļas sākumā valstī varētu uznākt pamatīgs aukstums vilnis, jo kopējā temperatūra no +10 grādiem dienā, varēsi noslīdēt līdz +1 vai +2 grādiem, savukārt naktīs atkal sagaidāmi pamatīgi mīnusi. Runa iet tieši par marta mēneša pēdējām dienām un tas liek aizdomāties, kāpēc atkal aukstuma vilnis?

Lai gan kopējās prognozes uz to ir salīdzinoši tālu, atliek tikai cerēt, ka prognozes mainīsies, jo neviens jau nevēlas, lai pēc tik patīkama siltuma pēkšņi uznāktu aukstuma vilnis, tā itkā mēs atkal atgrieztos kādā ziemas dienā! Kopējais laiks Rīgā būs patīkami saulains, bez stipra vēja, kas liks uz savas ādas tiešām izjust patīkamo saulītes staru un to varēsim izjust līdz pat svētdienai, kur tieši brīvdienās gaisa temperatūra vietām sasniegs +15 grādus.

Jau pavisam drīz, šādam laikam turpinoties, vajadzēs sākt domāt par saules aizsargkrēmiem, protams, vēl tas ir par ātru, tomēr tie, kuri mīl sauļoties, pavisam noteikti jau var laikus gatavoties vasaras sezonai.