Interesanti

“Laiks mainīsies ļoti krasi!” Laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmo laiku rīt!

Kurš gan to būtu domājis, ka tik siltā laika periodā varētu notikt krasas un pavisam negaidītas laika izmaiņas, tomēr par spīti tam, tas tiešām notiek un Latvijā pēc laikapstākļu krasās maiņas par to vairs pat nav jāuztraucās, jo vienā brīdī līst, nākamajā snieg un vēl nākamajā jau spīd saulīte un ir silts laiks. Tieši tā varētu atspoguļot laiku, kas šobrīd notiek. Tieši šī iemesla dēļ varam nebrīnīties par laiku rīt un tuvākajās dienās un ja esam vēl precīzāki, tad īstais pārsteiguma moments gaidāms tieši rīt!

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu, tomēr rīt mūs tik tiešām sagaida neliels, un varētu pat teikt, ka nepatīkams pārsteigums, jo lielākajai daļai ziema jau ir piegriezusies un visi vēlamies siltāku laiku, tomēr kā nenāk tā nenāk un šoreiz sagaidīsim ne tikai vēsākas dienas, bet arī sniegu, kas rīt gaidāms vairākās valsts vietās, kas ir milzu pārsteigums, jo pavasaris ir iestājies, bet vēl priekšā varam sagaidīt sniegu, kas daudziem pavisam noteikti kārtīgi jau ir apnicis, tomēr laiks ķerties vērsim pie ragiem!

Jau otrdien daudziet Latvijas teritorijā būs sagaidāms sniegs, lai arī neliels, bet tomēr būs, tā liecina jaunākās prognozes. Ja skatāmies nakts otrajā pusē, tad no rīta snigs galvenokārt tieši Kurzemē, bet pēcpusdienā un vakarā snigšanas periods sagaidāms Vidzemē un Zemgalē. Tāpat, kopumā pūtīs lēns un mainīga virziena vējš, līdz ar to sagaidāms arī krietni aukstāks, nekā iepriekšējās dienās.

Jāņem vērā, ka minimālā gaisa temperatūra naktī būs -1 līdz -6 grādiem, savukārt daudziem Vidzemē un Latgalē līdz pat -12 grādiem, bet silāks būs tieši Kurzemes rietumu piekrastē, kur gaidāms ap 0 līdz +1 grādam. Savukārt dienā gaiss iesils līdz aptuveni +6 grādiem, bet valsts austurmu daļā nekļūs siltāks par -3 grādiem.

Rīgā gaidāmas mākoņainas debesis, dienas gaitā brīžiem arī sagaidāms sniegs, pūtīs lēns vējš. Temperatūra naktī būs aptuveni ap -1 grādu, savukārt dienas gaitā temperatūra pacelsies no aptuveni +2 līdz +3 grādiem,  bet autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem.

Avots