Interesanti

“Laiks mainīsies patiešām krasi!” Jau laicīgi cilvēkiem tiek paziņots par gaidāmo laiku brīvdienās!

Šobrīd atskatoties uz visu kopējo nedēļas fonu, cilvēki var beidzot sākt priecāties, jo laiks nedēļas izskaņā, tieši pēdējās dienās ir manāmi uzlabojies! Lai arī, par spīti lietum un nemitīgajiem pērkona negaisiem, siltais laiks joprojām spēj parādīties un uzlabot cilvēkiem omu, taču galvenais jautājums ir par tom vai šāds laiks spēs noturēties, vai atkal paies pāris dienas un atsāksies vēsais un slapjais laiks, kur bez gala daudz līst?

Tie, kuri šajās brīvdienās nolēmuši doties atpūsties ārpus mājām, noteikti ir paveicies, jo tieši brīvdienās laiks būs īpaši vasarīgs un silts. Tam visam pa virsu pamatīgi karsinās saulīte, kura jau atkal labu laiciņu mūs nebija lutinājusi, tomēr atkal pēc pāris patīkamām dienām sekos tas, ko cilvēki nevēlas! Sestdien un svētdien gaisa temperatūra centrālajā daļā pakāpsies līdz aptuveni 24 grādiem, kas gan nav iespaidīgi daudz, tomēr ņemot vērā, ka saulīte vairāk vai mazāk spīdēs visu dienu, tas dos patīkamu sajūtu par esošo laiku. Tomēr, kas mūs sagaida nākamajās dienās?


Neskatoties uz salīdzinoši siltajām brīvdienām, kurās gandrīz nekur nebūs gaidāms lietus, ir tiešām labs pārsteigums visiem tiem, kuri brīvdienās ieplānojuši atpūsties āprus mājām brīvā dabā un beidzot varēs neuztraukties par samirkšanu! Ja skatāmies, kas notiek nākamnedēļ, kad sākās arī pēdējais vasaras mēnesis – augusts, tad pirmdienas un otrdiena būs salīdzinoši vēsa un tieši pirmdien, teju visā valsts teritorijā būs ļoti spēcīgas lietusgāzes.

Otrdien sekos līdzīgs laiks, taču sākoties trešdienai, laiks ļoti krasi sāks uzlaboties un atkal pamatīgi pacelsies gaisa temperatūra, kas turpinās kāpt līdz pat piektdienai. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka tieši pirmajā datumā lietavas būs ļoti spēcīgas un cilvēkiem jau laicīgi jānodrošinās pret lietavām un spēcīgajiem negaisiem, kas atkal varētu appludināt zemāk esošās vietas, tāpēc esiet uzmanīgi un prātīgi.

Savukārt siltums līdz piektdienai varēs pacelties līdz pat aptuveni +29 grādiem, tāpēc ja vēl gribat paspēt noķert saulīti un pasauļoties, tad nākamajā nedēļā būs īstākā izdevība, to beidzot izdarīt, jo nav zināms vai augustā vēl būs gaidāms, kas kārtīgs karstuma vilnis!