Interesanti

Latvijas slavenā režisore Laura Groza izšķīrusies no vīra un palikusi bez ienākumiem

Dailes teātra režisores Lauras Grozas (35 gadi) dzīve ir strauji mainījusues, vai pat krituesis – Atklājas, ka ir izjukusi laulība ar vīru Mārtiņu Ķiberu.  Lauras Grozas vadošā darbība vairāk nekā desmit gadu laikā ir ieguvusi profesionāļu un sabiedrības atzinību. Režisora ​​radošajā darbā ietilpst vairāk nekā 30 izrādes, no kurām lielākā daļa tika iestudētas Dailes teātrī.

Viņa saņēma 9 nominācijas “Spēlmaņu naktī” un ieguva divas balvas, bet pērn tika nominēta “Gada izrāde” par darbu “Spēlēju un dejoju” Latvijas Nacionālajā operā un baletā “Lielā mūzikas balva”.

Groza ieguva arī kolēģu atzinību – divus gadus pēc kārtas Dailes teātra darbinieku iekšējā balsojumā viņa ieguva gada labākās režisores titulu. Jauna, skaista un talantīgi patiesi laimīga sieviete. Un, vismaz ārpus tiesas, ne tikai profesionāli, bet arī privātajā dzīvē.

Piedaloties festivāla aktivitātēs kopā ar vīru, kurš ir naktskluba “Casablanca” īpašnieks un tagad ir Rīgas cirka mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Ķibers. Abus vienmēr ir piesaistījusi šī izcilā saderība un viņi tiek uzskatīti par radošajiem lokiem. Harmoniskākais pāris.

Tomēr režisore Laura Groza apstiprināja, ka nekas nav mūžīgs – viņai nav darba, tāpēc nav ienākumu un vīra. Laura apstiprināja Kas Jaunam, ka viņas laulība ar MártiņuĶiberu nesen oficiāli šķirta.

Turklāt Groza intervijā žurnālam “Kas Jauns” sacīja, ka epidēmijas dēļ, kad atpūtas pasākumi tika ierobežoti, viņa zaudēja darbu un tāpēc viņai nebija ienākumu. Direktors teica: “Jā. Jā, precīzāk sakot, man tagad nav ienākumu vispār.”

Avots