Interesanti

Latviju ir pāršalkusi ļoti skumja sēru vēsts… Mūžībā devies ļoti populāra un zināma personība

Pēdējā laikā arvien vairāk dzirdam par dažādiem skumjiem notikumiem. Liela daļa saistīta tieši ar esošo pandēmiju, taču vēl citi – Ka, no šīs pasaules dodas prom izcilas personības, kuras savos laikos sasniegušas milzīgus panākumus, taču dzīve ir un paliek dzīve…

Skumjā ziņa atklāj to, ka mūžībā ir devies panākumiem bagātais treka riteņbraucējs Dainis Liepiņš. Tā ir informējusi Latvijas Riteņbraukšanas galvenā federācijas, kura ir apbēdināta ar notikušo, jo Dainis Liepiņš bija īsts zvaigzne.

Jāņem vērā to, ka viņš mūžībā aizgājis pavisam agri – vien 58 gadu vecumā. Jāatgādina, ka Liepiņš ir četkārtējs pasaules junioru čempions trekā 1979 un 1980. gadā.

Savukārt pasaules Elites čempionātā tekā ieguvis sudraba (1981) un bronzas medaļu 1983. gadā. Tas bija milzu sasniegums, jo sāncensība bija milzīga un tas nepavisam nebija vienkārši, taču viņš to paveica kopā ar savu ģimeni un draugiem, kā arī ar savu spēku un neatlaidību, jo savādāk vienkārši vairs nevarēja.

Jāatgādina, ka Liepiņš savu dzīvi riteņbraukšanā sāka jau 12 gadu vecumā. Viņa pats pirmais treneris bija Arvīds Bogdanovs un tieši viņš Liepiņam ielika visus vajadzīgos pamatus, kas tik ļoti bija svarīgi.

Viņš vienmēr būs mūsu atmiņās un sirdīs, jo paveicis tik daudz laba un pacēlis Latvijas vārdu šajā plašajā pasaulē un tas tik tiešām ir godājami un vareni! Visu cieņu par ieguldīto darbu un dzīves sasniegumiem!

Avots