Interesanti

Levits nāk klajā ar būtisku paziņojumu Latvijas tautai un uzskata, ka ir jāieviešs vēl stingrāki ierobežojumi

“Manis pēc” var ieviest vēl stingrākus Covid-19 ierobežojumus Latvijā, lai pēc tam uz Ziemassvētkiem tos nedaudz varētu palaist vaļīgāk, šorīt intervijā TV3 pauda prezidents Egils Levits! 

Pēc politiķa teiktā, pavasara periodā Latvijas valdība ļoti ātri reaģēja uz Covid-19 pandēmiju un tāpēc guva labus panākumus cīņā pret slimības straujo izplatīšanos. Levits teica, ka vasarā slimību kontrole bija atbrīvota brīvāk, īpaši ceļošanai. Rudenī slimība atkal mūs skāra, un Latvija no samērā labas pozīcijas pārgaja pakēpniski uz augstāku infekcijas līmeni.

Viņš uzskata, ka valdība pēdējās nedēļās ir reaģējusi atbilstoši reaģējusi un zināmā mērā piekrīt, ja tiks ieviesti vēl jauni un stingrāki ierobežojumi, tas ir ļoti būtiski un svarīgi esošajā situācijā, izteicās Levits.

Viņš uzskata, ka Latvijā nu jau pagājušajā vasarā bija nepieciešami stingrāki kontroles mehānismi, lai ieviestu noteiktos ierobežojumus. Prezidents norādīja, ka “visā Covid-19 pandēmijā ir labas ziņas”, un cilvēkiem ir skaidras cerības uz vakcīnām, tas attiecas ne tikai uz Latviju, bet arī visu pārējo pasauli.

Levits sacīja, ka ir pilnīgi pārliecināts, ka Covid-19 pandēmija beigsies nākamā gada otrajā pusē un paliks vairs tikai cilvēku atmiņās.

Prezidents atzina, ka šobrīd lielākā problēma ir starppersonu attiecību ierobežošana, kas ir ļoti svarīga un vairāk nekā būtiska visā plašajā sabiedrībā.

Avots