Interesanti, Noderīgi

MAXIMA Šodien izplatījusi ļoti svarīgu informāciju pilnīgi visiem Maxima veikalu apmeklētājiem

Jāņem vērā, ka iepirkties Ārkārtējās Situācijas laikā joprojām ir drosi, tomēr ir jāizvērtē dažādi scenāriji un veidi, kā to darīt visdrošāk! Šo iemeslu dēļ pilnīgi visi Maxima veikali Latvijā jau ir pieņēmuši pilnīgi jaunus un stingrus drošības pasākumus, lai varētu izlīdzināt cilvēka plūsumu un samazināt veikala blīvumu pīķa stundās jeb tad, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.

Jau šonedēļ pilnīgi visos veikalos ir paziņota informācija par aptuveno cilvēka plūsma, lai pēc iespējas vairāk varētu veicināt drošu iepirkšanos jebkurā Maxiam veikalā. Pie tam jāņem vēra, ka tas ir ne tikai veikala drošībai, bet ikviena cilvēka drošībai un veselībai, tāpēc tas ir jāņem vērā ļoti nopietni.

Tieši drošība ir galvenā Maxima prioritāte, tāpēc joprojām tiek paplašināti un uzlaboti veikali, lai visi būtu vineā līmenī. Katru nedēļu tiks ieviesti jauni papildus pasākumi, lai visi tiktu nodrošināti ar vajadzīgo. Mēs jau esam ieviesouši un īstenojuši pašus galvenos un svarīgakos pasākumus, lai varētu nodrošināt drošību ne tikai apmeklētājiem, bet arī mūsu pircējiem.

Šī drošība tiek nodrošināta jebkurā Maxima veikala, jebkurā vietā Latvijā. Arī veikalos ir norādīti informatīvie materiāli, kā samazināt cilvēku skaitu veikalā, lai varētu izvairīties no liekas plūsmas palielināt drošības sajūtu. Lūk arī šis norādījums : 

Cilvēki tiek aicināti iepirkties pa vienam un līdzi ņemt sarakstu, lai konkrēta iepirkšanās būs ātra un pavisam drošu. Tāpat cilvēki tiek aicināti izmantot attālināto iepirkšanās platformu barbora.lv, lai varētu visu vajadzīgo nopirkt pilnīgi neizejot no savas mājas un tas gūst aizvien lielāku popularitāti.

Tāpat jau tika ziņots, ka Maxima jau līdz šīm brīdim ir ieguldījusi vairāk nekā 1 miljonu eiro, lai pilnībā varētu ieviest dažādus drošības pasākumus, kā arī ierobežot bīstamo vīrusu visos Maxima veikalos.

Jāpiebilst, ka tas tik tiešām ir milzīgs pluss, jo tikai kopīgiem spēkiem varam kaut ko mainīt. Atliek tikai gaidīt un cerēt uz labāko, ka vīruss drīzumā tiks uzvarēts, savādāk situācija kļūst pārāk nelabvēlīga priekš daudziem cilvēkiem.