Noderīgi, Šokējoši

Ņirgāšanās par visu nāciju! Latvijā pieaugs nodokļu slogs katram cilvēkam par 377 Eiro, atstājot cilvēkus bez naudas!

Tapis skaidrs, ka budžets tiešām nekad neatbilst Latvijas sabiedrības vajadzībām, bet visai labi un skaidri redzams, ka budžets ļoti labi atbilst sabiedrības spējām uzturēt valsts aparātu ar nodokļiem, nodevām, kā arī ar obligātās apdrošināšanas maksājumiem, dažādiem tarifiem un soda naudām. Varētu turpināt vēl ilgi, taču izklausās diezgan loģiski, ne tā?

Jau patreizējā Krišjāņa Kariņa valdība ir izrēķinājusi to, ka nākamajā gadā spēšot no vidējā statistikā valsts iedzīvotāja visos iepriekš minētajos un vēl citos veidos, kopā no cilvēka izspiest par 377 Eiro vairkāk, nekā šogad. Vai tas maz ir normāli, vai tā vienkārši ir ņirgāšanās?

Konkrēto skaitli izrēķināt ir pavisam vienkārši. Valsts ieņēmumu pieaugums būšot par 717 miljoniem Eiro. Tas ir atrodams budžeta projekta anotācijā un valstī iedzīvotāju skaits ticis noapaļots uz 1 900 000 iedzīvotājiem. Līdz ar to, katram Latvijas iedzīvotājam nāksies domāt, kur papildus ņemt 337 Eiro.

Un nedomājiet, ka tas ir kāds joks. Izrādās, ka tā ir Latvijas realitāte un nākotne, jo kur gan lai katrs Latvijas iedzīvotājs atrod 337 Eiro? Šī summa ir uzkrauta katram zīdainim un bērnam, jo šādu summu nemaksās nedz cietumnieki, nedz bezpajumtnieki, tad rēķiniet paši cik Jūs maksāsiet valstij!

Avots