Noderīgi, Šokējoši

Ņirgāšanās par visu nāciju! Latvijā pieaugs nodokļu slogs katram cilvēkam par 377 Eiro, atstājot cilvēkus bez naudas!

Valdība jau ir tikusi skaidrībā ar to, cik daudz naudas būtu jāsavāc no Latvijas iedzīvotājiem, lai koalīcijas partijas varētu šiem pašiem Latvijas iedzīvotājiem atskaitīties. Tikai tā tiktu pildīti 13. Saeimas vēlēšanu izteiktie solījumi un nākotnes plāni par labāku Latviju, taču vai tā ir patiesība?

Latvijas finanšu ministrs Jānis Reirs ir apņēmies šorīt uz Saeimu aiznest valsts 2020. gada kopējo budžeta likuma projektu. Tas paredz Latvijas valstij ieņēmumus 9 894 133 419 Eiro lielumā. Savukārt izdevumi Latvijas valstij 2020. gadā būšot 10 001 641 058 Eiro apmērā, kas ir iespaidīgs cipars, priekš tik mazas valsts.

Dīvainākais ir tas, ka Saeimas deputātiem ir dots viens mēnesi, vai pat vairāk, lai tikai demonstrētu savus savus politiskos uzskatus un kompetenci. Tādējādi ierosinot šādus grozījumus kaut vai pilnīgi visās budžeta ieņēmuma un izdevuma pozīcijās.

Zināms arī tas, ka Saeimas vairākuma akceptēto grozījumu skaits nemaz nav limitēts, taču būtiskas izmaiņas visā budžeta likumā nebūs iespējamas, pat tad, ja varu nesaglabātu patreizējā partiju koalīcija. Un ja tā, tas nozīmē ļoti sliktas ziņas, kas nepatiks nevienam!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā