Interesanti

Pasauli pārņēmusi ļoti skumja sēru vēsts! Mūžībā devies viens no pasaules atpazīstamākajiem cilvēkiem!

Protams, ka tas ir ļoti skumji, kad mūžībā dodas jebkruš cilvēks, leģenda vai parasts cilvēks, tomēr tas notiek. Šajā gadījumā mūžībā aizsaukts viens no atpazīstamākajiem cilvēkiem, kuri pazīst ļoti daudz iedzīvotāji. Lai arī šajā situācijā tas ir milzīgs pārsteigums, nav īpaši jābrīnās par to, kas varēja notikt tālāk. Protams, ka kāda daļa varbūt arī nezinās šo cilvēku, tomēr lielākā daļa, kas pārzina un skatās visus jaunumus, noteikti jau zinās par ko tieši šajā situācijā iet runa. Šoreiz gan laiks ķerties klāt pie paša galvenā.

Pie tam pagājušajā nedēļā arī Latvijā aizgāja mūžībā viena no izcilākajām aktrisēm – Velta Skurstene. Tas ir liels zaudējums visai Latvijai, jo tomēr viņa bija ļoti labi atpazīstama visā mūsu plašumā. Tas arī satrieca ļoti daudzus iedzīvotājus, tāpēc tā ir tik tiešām ļoti skumja vēsts. Tomēr šobrīd laiks atgriezties pie pasaules notikuma, kur mūžībā devies viens no pasaules atpazīstamākajiem cilvēkiem un kāds noteikti to jau ir paspējis dzirdēt, bet ja nē, tad laiks saprast par ko iet runa.

Pasaule ir skumjās par to, ka 76 gadu vecumā mūžībā aizdevies ir pasaules populārais daiļslidotājs Aleksandrs Gorškovs, kurš pie tam kopā ar Ludmilu Pahomovu kļuva par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem dejās uz ledus, kas ir milzīgs pagodinājums un tituls visā pasaule līmenī. Skumjo vēsti paziņoja Krievijas daiļslidošanas galvenā federācija, kura bija ļoti noskumusi par šo notikumu. Neskatoties uz to, ir vēl nepateiktas lietas saistībā ar viņu pašu.

Pie tam jāņem vērā, ka tieši Gprškovs jau kopš 2010. gada bija arī Krievijas galvenais daiļslidošanas federācijas prezidents, kas ir ļoti augsts un atpazīstams amats, zinot to, ko viņš pats bija sasniedzis. “Aleksandrs visu savu dzīvi pilnībā atdeva daiļslidošanai, viņa ieguldījums tajā visā ir vienkārši neaptverams visā pasaules mērogā.”

Gorškovs un Pahomova izcīnīja septiņus pasaules čempiona titulus ledus dejās, pirms kļuva par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem ledus dejās 1976. gadā, kad šis sporta veids debitēja Insbrukas ziemas olimpiskajās spēlēs. Turklāt abi kopā ir uzvarējuši sešos Eiropas čempionātos.