Interesanti

Paziņots par nepatīkamo laiku, kas patiesībā mūs gaida Septembrī – “Labi nebūs!”

Jau iepriekš tika paziņots par to, kas mūs sagaida Septembra sākumā un ticis paziņots, ka šīs brīdienas un nedēļas pirmās dienas tik tiešām būs ar salīdzinoši lielu aukstumu, tomēr situācija sāks mainīties nedēļas vidū, kad gaisa temperatūra beidzot sāks celties uz augšu un sasniegs pat +20 grādu atzīmi, kas ir labās ziņas.

Tomēr šajā gadījumā mēs nedrīkstam aizmirst par to, kas mūs sagaida nākamās nedēļas otrā pusē, kad atkal būs gaidāmas lietavas un spēcīgs vējšs, kopā ar iespējamu krusu, un diemžēl šāds laiks varēs turpināties visu tālāko septembri, kas itin nebus nebūs patīkami, ņemot vērā, ka katra diena paliek aizvien īsāka un īsāka.

Par spīti iepriekš paziņotajam, septembra sākums vairāk vai mazāk ir gaidāms salīdzinoši vēss izņemot nākamās nedēļas pāris dienas, kad gaisa temperatūra atkal pacelsies uz augšu, tomēr kā tiek ziņots, tas vairs nebūs uz ilgu, jo nākamās nedēļas beigās aukstums atkal parādīs savu “patieso seju”, jo patstāvīgas lietavas un vēja brāzmas ir garantētas.

Līdz ar to ticis paziņots, ka atlikušais septembris varētu būt ļoti līdzīgs tiem laikapstākļiem, kas norisinās pašlaik, tieši šī iemesla dēļ varam sagaidīt salīdzinoši vēsas un slapjas dienas, kopā ar krietni īsākām dienām, kuras vairs nebūs nedz siltas, nedz arī sausas.

Septembra beigas kā jau parasti, visticamāk, būs gaidāmas mitras, kopā ar regulārām lietusgāzēm un brāzmainu vēju, kas jau liecinās par pamatīgu rudens atnākšanu un nemitīgo lapu krišanu, kas parādīs par esošo laiku un nākšanu pretī tuvāk ziemai.

Tagad tik tiešām jau ir pienācis laiks tam, ka jāsāk ģērbties krietni siltāk, jo super karstas dienas noteikti vairs nav gaidāmas, kurās varam uzvilkt šortus, flip flopus un vienkārši doties, kur acis rāda, diemžēl tā šogad vairs nebūs. Tieši pretēji, drīzumā nāksies vilkt biezus zābakus un pamatīgu jaku, lai tikai nenosaltu, jo aukstums tik tiešām nāk, nemaz nerunājot par to, ka naktīs temperatūra jau drīz var tuvoties pat pie 0 grādu atzīmes.