Interesanti

Pēc neskaitāmiem gadiem Lauris Reiniks ir uzzinājis ļoti nepatīkamu patiesību

Interesanti, bet kurš gan būtu domājis, ka viss varētu notikt tieši tā, kā tas ir noticis ar visiem labi zināmo un populāro Lauri Reiniku. Nav noslēpums, ka gandrīz katrs vismaz vienu reizi ir dzirdējis Laura Reinika pašu slavenēko dziesmu ar nosaukumu “Es skrienu.” Tas ir Laura pats populārākais skaņdarbs, kā arī pats skatītākais viņa video populārajā vietnē YouTube, kurā tas skatīts jau vairāk nekā  4 miljons reizes.

Tomēr stāsta interesantākā daļa ir tajā, ka 2018. gadā pēc vairāk nekā 8 gadu klipa filmēšanas laika, Lauris Reiniks pavisam interesantā un pat dīvainā veidā uzzinā ļoti nepatīkamu patiesību. Par esošo situāciju viņš nu ir dalījies slavenajā raidījumā “Kad Viņas Satiekas.”

Šajā ziņā interesantākais ir tas, ka konkrēta šī daļas patiesība nākusi klajā tikai pēc vairākiem gadiem, kurā neviens tad arī nezinā par šī situācijas esamību. Tomēr, kad Reiniks to uzzināja, tā nekavējoties un labprātīgi dalījās plašākai sabiedrības daļai, jo tas tik tiešām bija vairāk nekā tikai pārsteidzoši un varētu pat teikt – smieklīgi.

Pašlaik atliek tikai pieminēt to, ka Reiniks par situāciju bija diezgan izbrīnīts, jo tas viss atklājās pec neskaitamiem gadiem, kopš tika uzņemts slavenais video klips. Dīvainākais ir tajā, ka tas viss neatklājās uzreiz pēc video klipa parādīšanās publikā, jo klips kļuva populārs un turpināja skanēt daudzās vietās vēl neskaitāmus gadus pēc, arī šodien šo dziesmu varam dzirdēt dažādās vietās.

Kā pateica pats Lauris, tad kopā ar klipa režisori Aiju Strazdiņu nu savu bekvokālisti Martu Kukarani par 25 latiem tolaik nopirka riteni slavenajā tirdziņā, kurš iesaukts par Latgalīti. Pēc tam, kad beigās nācās filmēt pašu videoklipu, aktieris Andris Keišs personīgi pateica, ka viņa blakus kaimiņš savu reiz nozagto velosipēdu ieraudzījis Laura Reinika “Es skrienu” populārajā video. Diezgan ironiski vai ne?

Lasi vēl : Nostradama baisais pareģojums par to, kas īstenībā notiks 2021. gadā…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks)