Interesanti

Nežēlīgākās maitas! Sieviešu zodiaka zīmes, kuras pamet vīriešus kā vecas izmantotas lietas!

Ļoti bieži tās jaukās meitenes, ar kurām vīrieši satiekas līdz nopietnu attiecību uzsākšanai un kāzām, nereti nemaz tik jaukas neizrādās. Diemžēl šķiršanos procentus sabiedrībā ir ļoti augsts, un veidi, kā pāri šķirās, ir ļoti atšķirīgi.

Pieņemts uzskatīt, ka visbiežāk vīrieši ir šķiršanās iniciatori. Bet ticiet, sievietes arī nav eņģeļi un prot ietriekt dunci mugurā savam partnerim. Astrologi pastāstīja, kā šķirās zodiaka zīmes, izdalot īpaši nežēlīgas sievietes, kuras pamet savus vīriešus kā izmantotas lietas.

Meitene – Auns dod priekšroku sasildīt savu partneri, nevis šķirties. Un tomēr, ja tā notiek, viņa nogalina viņu ar dažiem vārdiem: “Tu man esi apnicis, lūk tavas zeķes, aizver durvis no otras puses”.

Meitene – Vērsis nekad neaiziet ātri. Viņa sāk pārvest pie mammas savus tērpus, mājas apģērbu utt. Visu maz pamazām, pa vienai kastei dienā. Viss beigsies ar to, ka pazudīs zobu birste vannas istabā, un tu pēkšņi apjautīsi, ka tev nav ne jausmas, kur viņa ir.

Meitene – Dvīnis ir duāla un satraukta personība. Šķiroties no viņas, vīrietis šķiras no emocionāli nelīdzsvarotas dāmas. Vēl pus gadu pēc šķiršanās no sievietes – Dvīņa, vīrieši pārdzīvo, apgalvojot, ka vairāk nekad dzīvē nebūs šādās attiecībās!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu