Interesanti

SEB banka paziņojusi būtisku Brīdinājumu visiem saviem bankas klientiem

Pēdējā laikā aizvien biežāk sanāk dzirdēt bankas paziņojumus par to, ka tiek izplatītas maldīgas ziņas, ēpasti un pat zvani, kuri vispār un nekādā veidā nav saistīti ar pašu banku vai tās starpniecību. Pie tam, ir jāņem vērā, ka tieši pēdējā īpaši aktivizējušās šīs krāpnieciskās darbības, kurās tad cilvēki tik tiešām arī mēdz uzķerties.

Arī šajā gadījumā banka ir nākusi klajā ar būtisku brīdinājumu par to, ka cilvēkiem no jebkuras bankas ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo situācija itin nemaz nav tik vienkārša, kā mēs varētu domāt. Tādējādi mēs riskējam ar mūsu kontiem, kur tad arī glabājas mūsu naudas līdzekļi. Šī iemesla dēļ SEB banka ir nākusi klajā ar svarīgu paziņojumu, kas attiecas uz visiem bankas klientiem.

Ņemot vērā visu situāciju, šī nemaz nav pirmā reize, kad banka brīdina par šāda veida notikumiem. Runa iet tieši par to, ka SEB bankas vārdā tiek izplatīti krāpnieciski un nepatiesi ēpasti, kuros cilvēki tiek aicināti atvērt mājas lapu. Citos gadījumos tiek aicināti ievadīt interneta bankas vajadzīgo informāciju, ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt.

Pati SEB banka aicina nekādā gadījumā neatvērt vaļā aizdomīgus ēpastus, tā vietā nekavējoties dzēsiet to un ziņojiet bankai. Banka jau ir brīdinājusi : “Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpniciski ēpasti SEB bankas klientiem,  esiet uzmanīgi!”

Galvenais krāpniecības mehānisms ir iegūt cilvēku datus vai pieejas ar parolēm, kuru iegūšanas rezultātā krāpnieki ieiet Jūsu kontā un atstāj to pilnīgi tukšu. Būtiski atcerēties, ka ar šādu problēmu saskaras arī citas bankas un šī situācija ir jāņem vērā pilnīgi jebkuram bankas klientam.

Uzmanību! Šobrīd tiek izplatīti krāpnieciski e-pasti SEB bankas klientiem. Aicinām šos e-pastus nekavējoties izdzēst,…

Posted by SEB Latvia on Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris

Tāpat ir jāatceras par to, ka neviena banka nekad nesūtīs šāda tipa ē-pastus ar tādu informācijas pieprasījumu, jo tā tas vienkārši nenotiek. Ja tomēr Jums ir kādi neskaidri jautājumi vai bažas par krāpšanas mēģināšanu, tad nekavējoties sazinieties ar Seb bankas klientu galveno centra tālruni 26668777, vai arī rakstiet ēoastu uz info@seb.lv, esiet uzmanīgi!