Interesanti

Nostradama baisais pareģojums par to, kas patiesībā notiks 2021. Gadā…

Lai arī pašlaik daudzi uzskata, ka 2020. gads ir īpaši smags un tik smags gads jau sen nav pieredzēts, tad, ja var ticēt gaišreģa Nostradama pareģojumam, tad pavisam smagi pārbaudījumi būs vēl tikai priekšā. Šoreiz runa iet tieši par 2021. Gadu, ziņo “eg.ru”

Viena no pašām svarīgākajām un aktuālākajām problēmām būšot milzīgais bada stāvoklis, kur ļoti liela loma būs tieši Covid-19 krīzei, kura tik ļoti negatīvi ir ietekmējusi valstu ekonomikas, kas maina visu būtību.

Blakus milzīgajam badam, pasauli sagaidīšot ar ļoti liels bezdarbs, tieši šī iemesla dēļ palielnāsies arī bezpajumtniek skaits. Pieaugs arī noziedzības līmenis, kā arī strauji kāps sociālā spriedze, kura jau tā ir augsta. 

Ņemot vērā Nostradama pierakstus un to teritoriju, kur pašlaik atrodas Kalifornija, šo vietu spēcīgi skaršot zemestrīce, kas var būt tik ļoti spēcīga, ka var iznīcināt lielu daļu apgabala.

Bet attiecībā par dabas parādībām, Nostradama pierakstos ir veikts pilnīgi atsevišķs punkts par 2021. gadu. Būšot gaidāmas arī saules vētras un sadursmes ar asteroīdiem.

Kā teikts paziņojumā : “Devesīs cilvēks redzēs uguni un garu dzirksteļu takas. Mēs redzēsim, kā ūdens ceļas un zeme slēpsies zem tā!”

Avots