Interesanti, Neticami, Šokējoši

Šodien paziņots, ka Anastasijas Zavorotņukas dienas ir skaitītas!

Šodien ticis paziņots, ka slavenās aktrises Anastasijas Zavorotņukas  dienas esot skaitītas. Viņa vēl ir dzīva, taču ārsti izteikušies par to, ka smadzeņu vēzi ceturtajā pakāpē nav iespējams izārstēt vai vienkārši to izgriezt ārā. Lai gan mūsdienu medicīna ir attīstīta ļoti augstā līmenī, ir lietas, ko vēl mūsdienu tehnoloģijas nespēj paveikt.

Diemžēl mūsdienu medicīnas nozare spēj tikai novilcināt laiku no letālā iznākuma. Tā paziņoja Anastasijas neiroķirurgs, kurš ir medicīnas zinātņu doktors Pāvels Šnaks, ziņot pasaules zināmais medijs “Postimees”

Pēc vairāku zinātnieku un ķirurgu teiktā, ar konkrēto glioblastoma slimību visbiežāk saskaras un slimo cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadu vecumam un tas tiekot konstatēts ļoti retos gadījumos, tāpat kā Anastasijai. Lai gan oficiāli nav paziņots vai Anastasija ir sirgusi ar šo konkrēto kaiti, tomēr visi līdz šim iegūtie dati par to liecina.

Glioblastoma slimība ir viena no pašām agresīvākajām smadzeņu audzēja formām. Tā izplatas ļoti ātri pa visu smadzeņu struktūras tīklu un līdz ar to, audzēju vairs nav iespējams izgriezt, nebojājot Anastasijas smadzenes. Tomēr arī tas nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā