Interesanti, Neticami, Šokējoši

Šodien paziņots, ka Anastasijas Zavorotņukas dienas ir skaitītas!

Šodien ticis paziņots, ka slavenās aktrises Anastasijas Zavorotņukas  dienas esot skaitītas. Viņa vēl ir dzīva, taču ārsti izteikušies par to, ka smadzeņu vēzi ceturtajā pakāpē nav iespējams izārstēt vai vienkārši to izgriezt ārā. Lai gan mūsdienu medicīna ir attīstīta ļoti augstā līmenī, ir lietas, ko vēl mūsdienu tehnoloģijas nespēj paveikt.

Diemžēl mūsdienu medicīnas nozare spēj tikai novilcināt laiku no letālā iznākuma. Tā paziņoja Anastasijas neiroķirurgs, kurš ir medicīnas zinātņu doktors Pāvels Šnaks, ziņot pasaules zināmais medijs “Postimees”

Pēc vairāku zinātnieku un ķirurgu teiktā, ar konkrēto glioblastoma slimību visbiežāk saskaras un slimo cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadu vecumam un tas tiekot konstatēts ļoti retos gadījumos, tāpat kā Anastasijai. Lai gan oficiāli nav paziņots vai Anastasija ir sirgusi ar šo konkrēto kaiti, tomēr visi līdz šim iegūtie dati par to liecina.

Glioblastoma slimība ir viena no pašām agresīvākajām smadzeņu audzēja formām. Tā izplatas ļoti ātri pa visu smadzeņu struktūras tīklu un līdz ar to, audzēju vairs nav iespējams izgriezt, nebojājot Anastasijas smadzenes. Tomēr arī tas nav viss!

Vien divu līdz trīs mēnešu laikā pilnīgi vesels cilvēks var kļūt smagi slims un tas viss dēļ smagās slimības formas. Drūmā statistika norāda, ka ar konkrēto slimību cilvēks nodzīvot aptuveni pusotru gadu, izteicās Anastasijas ārsts.

Ikvienam vajadzētu saprast to, ka nav zināms, kā šo audzēju ārstēt, jo pilnībā tiek skartas smadzenes un ja iejaucoties tiks skartas smadzenes, cilvēks vienkārši var nomirt uz operācijas galda. Šajā gadījumā runa iet tikai par dzīves posma paildzināšanu, izteicās ārsts.

Jau iepriekš tika norādīts, ka Krievu medijos izskanēja informācija par Anastasijas Zavorotņukas nāvi. Tomēr ģimene un Anastasijas menedžeri apalvo, ka tā neesot. Tāpat menedžeri paziņoja, lai cilvēki nejaucas iekšā un izrāda cieņu pret nabaga sievieti.

Beigās ārsts norādījis par to, ka Anastasijas dzīvi var tikai paildzināt, cik vien tas būs iespējams, tieši tāpēc tās ir ļoti skumjas ne tikai ģimenei un draugiem, bet arī visai pasaulei!