Banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi bieži ir atšķirīgi, taču to visi kopējie iemesli paliek līdzīgi, bet ar jaunām sistēmām, kuras regulāri domā un atjauno. Šī iemesla dēļ bankām ir grūti brīdināt savus klientus. Daudzi banku klienti krāpšanas dēļ ir zaudējuši ievērojamas naudas summas daudzo gudro ideju dēļ, ko krāpnieki izmanto, lai pārliecinātu cilvēkus un beigās iegūtu viņu naudu. Bankas konta esamība ir iekārojams statuss. Tomēr tas nepasargā jūs no krāpniekiem, kuri pastāvīgi vāc informāciju, lai nozagtu naudu no jūsu konta.
Tas ir tāpēc, ka daudzi krāpnieki visu laiku domā jaunus veidus, kā izvilināt no cilvēkiem šīs iespējams. Tas tikai kārtējo reizi jau atkal pierāda, ka Swedbank bankas īpašniekiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Tomēr ir pienācis laiks paskatīties uz visu notiekošo daudz niansētāk, nevis vienkārši domāt, ka tas jau nekad ar mani nenotiks. Izrādās, ka tas pat notiek ar zinošākajiem. Krāpniekiem nav vajadzīgas viltotas identitātes, lai veiktu krāpniecību. Viņi var izveidot dažādas loterijas izkrāpšanas shēmas, izmantojot zagtus kontus.
Tas maskējas kā īsta datu vākšanas tehnoloģija; cilvēki mēdz tam uzticēties, jo tas šķiet tik reālistisks. Cilvēki brīnās, kā krāpnieki varēja paņemt tik daudz naudas no cilvēku banku kontiem, tik daudz cilvēku ziņojot par zaudējumiem. Daži arī brīnās, kā krāpnieki ar nelielu piepūli varēja izkrāpt tik viegli un tas viss dēļ cilvēku pašu vainas dēļ.
Izmantojiet viltotus uzņēmumu pārstāvjus, lai pārliecinātu cilvēkus iesaistīties aizdomīgos finanšu darījumos. Cilvēki, kas piesakās loterijai, parasti sniedz informāciju, ko krāpnieki var izmantot. Krāpnieki izmanto informāciju, ko viņi atrod potenciālā upura sniegtajā informācijas, lai uzdotos par savas bankas vai drošības dienesta pārstāvi. Viņi lūgs cietušajam piekļuvi savai internetbankas sistēmai vai lietotājvārdam. Ja kāds sniedz šo informāciju, uzreiz jāpārliecinās zvanot bankai un prasot par notikušo.
Neatkarīgi no tā, kura persona ir vai kādu iestādi tā pārstāv, nekad nedalieties ar informāciju, kas iegūta šīs izmeklēšanas laikā. Tas attiecas arī uz ikvienu, kas apgalvo, ka ir policists vai bankas amatpersona.
Krāpnieki bieži vāc izlūkdatus par saviem upuriem, izmantojot savu naivumu vai uzdodoties par likumīgiem avotiem. Piemēram, viltnieki bieži pieprasa informāciju no loterijas dalībniekiem. Viņi arī izmanto cilvēku uzticību investīciju krāpniecībai, solot lielu peļņu, neuzdodot nekādus jautājumus.
Maz ticams, ka kādu finanšu speciālistu apmānīs vieglas naudas solījumi. Viņi zina, ka solījumi par milzīgu peļņu ar nelielu darbu ir krāpniecība. Sadarbojoties ar biržas mākleriem, ikvienam, kas iesaistās finanšu krāpniecībā, ieteicams izvēlēties citu ceļu. AnyDesk ir programma datoram, ko krāpnieki izmanto, lai piekļūtu informācijai, piemēram, bankas konta informācijai un kartes informācijai.