Interesanti

LIDL nāk klajā ar paziņojumu saistībā ar veikalu atvēršanu – Atklājas iepriekš noklusētas lietas!

Lielākā daļa jau noteikti gaida to brīdi, kad beidzot LIDL vērs vaļā veikalu durvis, lai cilvēki beidzot varētu doties uz šiem veikaliem un pirkt visu vajadzīgo. Kā izrādās, tad mazumtirgotājs LIDL, jeb SIA LIDL LATVIJA nācis klajā ar paziņojmu, kas saistīts tieši ar veikalu atvēršanu, tomēr beigu beigās atklātot tikai nelielu daļu no gaidāmā plāna.

Patreizējās atbildes liecina, ka “SIA LIDL LATVIJA” pirmos veikalus Latvija būs gatavs atvērts tikai un vienīgi tad, kad to ļaus epidemioloģiskā situācija, izteikusies kompānijas komunikācijas galvenā departamenta vadītāja Dana Hasana.

Tāpat viņa uzsvēra arī to, ka Lidl līdz šim brīdim vēl nav konkrēti noradījis, kurā tieši brīdī tiks atvērti LIDL veikali Latvijā, tomēr ir kāds neliels āķītis. “Mēs esam ļoti atbildīgs uzņēmums, kas tiešām rūpīgi izvērtē pandēmijas situāciju valstī, un kā zināms Covid-19 infekcijas izplatība Latvijā ir joprojām lielā līmenī,” izteicās Hasana.

Tāpat viņa piebilda to, ka LIDL Latvija ļoti stingri ievēro visas valdības un veselības iestāžu pieņemtos noteikumus, kā arī rūpīgi izvērtē darbinieku un nākamo klientu veselībus riskus un pārejās darbības, kuras nepieciešamas atbilstošajā situācijā.

Viņa arī norādīja, ka Lidl, ienākot Latvijā, vienlaikus atvērs vairākus veikalus, tieši tas ir tas mazais āķītis, kas iepriekš tika noklusēts un nestāstīts.  Viņa sacīja: “Šādi pasākumi parasti izraisa lielu interesi un pūļus, un tie var palielināt sabiedrības veselības riskus. Turklāt pašreizējo ierobežojumu dēļ mēs nevaram nodrošināt, ka klienti var iepirkties Lidl veikalos bez ierobežojumiem.”

Vienlaikus viņa norādīja, ka Lidl Latvija turpina strādāt pie veikala attīstības un apmāca darbiniekus, kuri saņem pilnu algu un sociālo nodrošinājumu. Hasana arī norādīja, ka pašlaik ir uzcelti 14 veikali, taču vienlaikus tiek būvēti vēl citi veikali.

Aģentūra LETA preču piegādātājam nosūtījusi paziņojumu no Lidl Latvija, kurā teikts, ka Covid-19 dēļ “Lidl Latvija” ir jāatliek veikala atvēršana Latvijā, atcelts arī preču pasūtījums. Vēstulē tika solīts, ka cita starpā uzņēmums nākotnē sazināsies ar piegādātāju, taču paziņojumā nebija minēts datums, kad Lidl varētu atvērt Latviju, kā arī nav pieminēts tā iepriekš plānotais datums.

Avots