Interesanti, Šokējoši

Tā tik ir ņirgāšanās par visu nāciju? Petraviča izteikusies, ka palielākām pensijām nodokļi jāpalielina uz 50%

Daudzi prasīs vai tas ir nopietni? Izrādās, ka nopietnāk vairs nevar un tas esot uztverts ļoti nopietni! Petraviča ir izteikusies, ka ir apskatījusi jau dažādus variantus, tai skaitā, kā varētu aprēķināt pensijas. Katra darba stāža gadu novērtējot ar astoņiem eiro, līdz ar to katru gadu būtu nepieciešami veseli 200 miljoni Eiro. Bet pēc veseliem pieciem gadiem tiktu iztērēts viss sociālais budžets un pensijas vairs nevarētu izmaksāt vispār. Tad rodas jautājums, kā tas var notikt, ja cilvēki maksā par savām pensijām?

Viņa turpinājusi ar to, ka konkrētā situācija ir jāskatās ļoti atbildīgi. Viņa bija redzema arī RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības Rullis”, kur izteicās par esošo situāciju par pensijām. Cilvēki no savām kabatām maksā nodokļus un par pensijām, taču vēl rodas ķibeles, ko darīt tālāk ar pensijām?

Labklājības ministre Ramona Petraviča RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības Rullis” izteikusies, ka Latvijā pensijas tik tiešām ir ļoti zemas un liela daļa ar šīm pensijām nemaz nevar izdzīvot. Ir vairāk nekā 500 000 cilvēku, kuri dzīvo uz nabadzības robežas vai pat vēl zemāk, kas esot ļoti skumji.

Viņa turpināja ar to, ka Latvija esot sociāli atbildīga valsts. Līdz ar to pensijas tiek aprēķināt no katra cilvēka uzkrājumiem un tas visu situāciju padara savādāku. Tāpat viņa izteikusies arī par nākotnes pensionāriem, kuri jau šodien saņem algas un uzkrāj savu pensiju nākotnei. Taču, viņa nākusi klajā ar jaunu ierosinājumu!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...