Interesanti

“Tas ir jāuztver pavisam nopietni!” Tiek brīdināts par gaidāmo laiku tuvākajās dienās!

Pēdējo nedēļu laiks ir bijis tik tiešām piesātināts ar daudz nokrišņiem un slapjdraņķi Tomēr patreizējā situācijā jāņem vērā tas, kas mūs sagaida jau turpmākajās dienās, kas ir īpaši svarīgi ikvienam no mums, tomēr jautājums joprojām ir neskaidrs, kad beidzot sāksies patstāvīgi silts un patīkams laiks, tomēr tuvākajās dienās mūs gaida arī nepatīkami pārsteigumi, kas nepatiks nevienam.

Jau tiek ziņots, ka Kurzemē un valsts centrālajā daļā brīžiem biežāk uzspīdēs saulīte, tomēr Vidzemēun Latgalē pārsvarā gaidāms salīdzinoši mākoņains un apmācies laiks. Tāpat rītdienas vakarpusē iespējams sīks un smalciņš sniegs, kas tomēr var radīt nepatīkamas situācijas uz ietvēm un ceļiem, tomēr arī tas nebūt nav viss, jo priekšā sagaidāmas vēl pamatīgi aukstas naktis, kā arī rīti, bet kā ar gaidāmajām dienām uz priekšu, vai laiks uzlabosies vai tomēr nostāsies tādā pašā lietū un aukstumā, kā tas ir tagad?

Kopumā pūtīs lēns ziemeļu un ziemeļaustrumu vējš. Maksimālā gaisa temperatūra būs ap -1 līdz +3 grādiem. Rīgā galvenokārt būs mākoņains laiks, tomēr tāpat gaidāmi arī saulaini brīži, bet kopumā būs lēns vējš un gaisa temperatūra uzturēsies nedaudz virs 0 grādu atzīmes. Kopumā rīt un parīt gaidāms salīdzinoši mākoņains un slapjš laiks, vietām sagaidāms pat neliels sniegs, jo nedēļas pirmajā pusē gaisa temperatūra dienā nepārsniegs +3 grādus, savukārt naktī vietā var noslīdēt līdz pat -6 grādiem.

Tāpat noteikti ir jāuzmanās no slidenajiem ceļiem, kas īpaši jūtami būs vēlajās vakara stundās un agrajos rītos, jo ceļi nedēļas pirmajās pusēs pamatīgi apledos, tas tāpēc, ka būs nokrišņi un pa nakti tas viss kārtīgi uzsals, vietām veidojot pat melno ledu, kas var būt īpaši bīstami autovadītājiem, kuri neizvēlas atbilstošus braukšanas apstākļus un tas šajā gadījumā ir pavisam svarīgi ikvienam no mums.

Nedēļas otrajā pusē gaisa temperatūra sāks celties uz augšu un kļūs jau daudz siltāks, kas nozīmē, ka šī nedēļa varētu būt viena no tām pēdejām, kurā izjutīsim kārtīgu nokrišņus un vēl samērīgi aukstu laiku, taču jau nedēļas otrajā pusē, viss strauji mainīsies uz otru pusi!

Avots