Interesanti

Tas ir Patiešām Skumji… Pavisam Nepatīkamas Ziņas par Raimondu Paulu un viņa Sievu!

Kurš gan nezina slaveno latviešu Raimondu Paulu, kura vārds iet kārtīgi priekšā pirms viņa paša. Protams, viņš ir ļoti interesants un izglītots cilvēks, pats par sevi saprotams, cik lielu ieguldījumu viņš ar savām zināšanām ir devis Latvijai un pasaulei, nemaz nerunājot par to, cik liels viņš ir komponists. Tomēr šajā ziņā ziņas bija daudz nopietnākas un lietas saistītas ar viņu un viņa sievu, kas šobrīd ir tik tiešām ļoti pamatīgas un svarīgas. Jāpiebilst, ka tas ir ļoti nopietni un šajā situācijā ir jāņem vērā vairākas būtiskas lietas.

Līdz medijiem nonākusi ļoti aktuāla informācija, ka Raimonds Pauls pēc filmas “Ētera personība Gunārs Jēkabsons” pirmizrādes steidzās mājās, lai pēc iespējas ātrāk satiktos ar savu sievu un tam kā izrādās ir vairāki ļoti būtiski iemesli! Tomēr te uzreiz jautājat, kas pie velna noticis, kas tad īsti ir noticis šajā visā situācijā? Dažas nepatīkamas lietas saistībā ar visu notikušo nāca gaismā un tika paziņotas medijos, kuras saistītas ar Raimonda un viņas sievas veselības stāvokli.

Kā daudzi zina, Raimonda Paula sieva pērn martā pēkšņi tika ievietota slimnīcā, kur viņai tika veikta ļoti svarīga ārkārtas operācija un tas bija tik tiešām ļoti nopietni, par ko izteicās arī pats Raimonds Pauls. Runā, ka tas bija tik tiešām svarīgi. Šajā gadījumā pats Pauls par to visu ļoti pārdzīvoja, kas attiecīgi saasināja viņa jau tā esošās veselības problēmas. Viņš atklāti izteicās, kas piedzīvo tiešām grūtus laikus.

Šobrīd, ņemot vērā viņa sievas un viņa paša vecumu, tas viss ir dabiski, jo laiks iet un visiem ir problēmas, kas saistītas ar veselību. Taču, jo vecāki kļūstam, jo ​​vairāk rodas veselības problēmas, tāpēc daudzi to pamana un saprot.

Tātad tas satricina visu situāciju, jo nevienam tagad nebūs viegli. No otras puses, runājot par pirmizrādi, Pauls piekrita intervijai televīzijas stacijās un medijos. Viņš parasti pārrunāja tikai dažus vārdus ar saviem radio kolēģiem, no kuriem daži jautāja, kā viņam klājas. Pauls atbild, ka nav tik labi kā Jums..kas savukārt norāda uz pašreizējo nepatīkamo seku virkni veselības ziņā…

Turēsim īkšķus, lai Paulam un sievai uzlabotos veselība un viss būtu kārtībā, jo pašlaik viņām tik tiešām ir grūti!