Interesanti

Bricis jau laicīgi paziņo, kas mūs sagaida nedēļas nogalē : “Mēs to pat negaidījām!!”

Lai arī iepriekšējās divas nedēļas ir bijušas tik tiešām patīkami siltas, lai arī iestājies rudens un termometra stabiņš turpina slīdēt uz leju, siltās dienas ir bijušas gana daudz, tomēr drīz šo apstākli pilnībā mainīsies jau tuvākajās dienās, sākot ar šīs nedēļas izskaņu, kura rezultātā gaidāms pirmais pamatīgais aukstums, kurš tik tiešām sāks liks izjust ziemas tuvošanos, lai arī cik ļoti daudz to negribētu.

Pēc jaunākajām prognozēm jāpiebilst, ka šī nedēļa izskatās pēdējā no siltajām, jo nākamnedēļ laiks kļūs tik tiešām rudenīgi auksts un tas attieksies ne tikai uz naktīm, bet arī dienām, jo vidējā temperatūra pēcpusdienās būs jau zem +10 grādu atzīmes, kas nozīmē to, ka jau laicīgi visiem jāmeklē gana silts apģērbs, lai nākamās nedēļas aukstumā nenosaltu. Tomēr tas itin nemaz nav viss!

Arī Bricis jau pavēstījis, ka nedēļas izskaņā laiks valstī kļūs ievērojami aukstāks. Īpaša uzmanība ir jāpievērš tiem, kuri dzīvo valsts austrumos, jo tur naktīs temperatūra noslīdēs pat zem 0 atzīmes un tas jau kļūst īpaši svarīgi autovadītājiem, kuri brauc vēlās vakara stundās, vai arī agrā rīta agrumā, kad ceļi var būt īpaši slideni, liecina jaunākās prognozes.

Par to arī liecina izteiktās prognozes, ka piektdien vēl ir gaidāma salīdzinoši saulaina diena, tomēr ņemot vērā to, arī gaisa temperatūra turpinās slīdēt uz leju un lielākais, kā arī aukstākais laiks būs jūtams tieši setdien un svētdien, kas turpinās pakāpeniski kristies arī nākamajā nedēļā un visticamāk, īpaši siltāks laiks par šo vairs nebūs gaidāms, jo paliks tikai vēsāks.

Gaisa temperatūra nedēļas izskaņā nebūs lielāka par 10 – 15 grādiem, taču naktī vietām var pamatīgi jau noslīdēt zem 0 grādu atzīmes, tomēr jāņem vērā ka lielais aukstums sāksies nākamajā nedēļā, kur dienas aptuvenā gaisa temperatūra jau sāks kristies zem +10 grādu atzīmes, kam kopā pievienosies arī lietusgāzes, kas esošo rudens laiku sāks iedzīt vēl aukstāku un slapjāku nekā līdz šim, tāpēc esiet uzmanīgi un noteikti neaizmirstiet par lietussargiem, jo tie būs nepieciešami.

Avots