Neticami, Noderīgi, Šokējoši

Traģiskā 5 Bērnu Nāves – Atklājas jaunas un ļoti baisas detaļas par notikušo

Kā raksta “Daily Mail”, 11 gadus vecs zēns bija vienīgais no sešiem dzīviem cilvēkiem, kuru atrada Vācijā, visi pārējie tika nogalināti un pašlaik tiek uzdoti ļoti daudz neskaidru jautājumu.

27 gadus vecā sieviete tiek turēta aizdomās par piecu bērnu saindēšanu. Bērnu līķi ceturtdien atrasti dzīvoklī Solingenā, Vācijā. Policija paziņoja, ka vecākais bērns izdzīvoja – 11 gadus vecais Marsels (Marsels) redzēja, kā viņa māte nogalināja bērnus.

Pēc tam sieviete mēģināja lēkt uz sliedēm un izdarīja pašnāvību Diseldorfas dzelzceļa stacijā. Pašlaik viņa ārstējas slimnīcā, bet izdzīvojušais zēns nogādāts pie vecmāmiņas. Pieci mirušie bērni bija viena, divu un trīs gadus vecas meitenes, kā arī sešus un astoņus gadus veci zēni.

Marseļas jaunākie brāļi ir Lūks un Timo, bet trīs jaunākās māsas ir Sofija, Leonija un Melīna. Policija ir sazinājusies ar bērnu tēvu. Bērna māte 2014. gadā sociālajos tīklos saviem sekotājiem paziņoja, ka “zaudējusi savas dzīves mīlestību”.

Kopš tā laika sieviete piedzīvoja vēl vienu krīzi – viņas dzīvoklis tika nodedzināts. Tomēr slepkavības motīvs pašlaik nav zināms. Kriminologs norādīja, ka pandēmijas un ar to saistītās pašizolācijas dēļ bīstamības zīmes, iespējams, netika pamanītas.

Aizdomās turamais šobrīd atrodas slimnīcā, taču veselības dēļ viņš nevar runāt ar policiju. Glābēji konstatēja, ka dzīvoklī redzētais šokēja viņus. Detektīvi šobrīd gaida toksikoloģijas testu rezultātus bērniem, kuriem nav acīmredzama kaitējuma.

Nav skaidrs, vai 11 gadus vecais zēns bija liecinieks mātes pašnāvības mēģinājumam. Ziemeļreinas-Vestfālenes iekšlietu ministrs Herberts Rūrs sacīja: “Ģimenes traģēdija Solingenā liek man justies ļoti skumji. Tagad manas domas un lūgšanas ir ar pieciem bērniem, kuri dzīvoja tik agri.”

Bet Solingenas mērs Tims Kurcbahs sacīja: “Mani satriec un skumst ziņa, ka mūsu pilsētā ir atrasti pieci miruši bērni.” Solingenā dzīvo aptuveni 160 000 cilvēku.