Interesanti, Neticami, Šokējoši

Valsts Policija parāda video, kā izskatās Rīgas centrā atklātais bordelis!

Daudzi varbūt to vēl nemaz nezina, tomēr pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi Rīgas centrā – kādā no privātmājām atklāja bordeli. Pats dīvainākais bija tas, ka šajā vietā tika nodarbinātas prostitūtas no ārvalstīm.

Ar aizdomām par bordeļa izveidošanu, tā uzturēšanu, vadīšanu, finansēšu kā arī par sutenerismu organizēta grupā Latvijas valsts policija aizturēja kopumā trīs vīriešus. Līdz ar to, tika pārtraukta bordeļa darbība. Pašlaik ar visu notikušo ir uzsākts kriminālsprocess un turpinās izmeklēšanas gaita.

Jau novembra sākumā Valsts policija bija saņēmusi informāciju, ka vienā no Rīgas centrā esošajām privātmājām ir izveidots bordelis. Tāpat tika paziņots, ka konkrtajā mājā dzīvo un strādā sievietes no pavisam citām valstīm, nevis pašas Latvijas.

Tāpat konkrēta informācija norādīja uz to, ka bordelī ar sutenerismu nodarbojās organizēta grupa vairāku cilvēku sastavā. Pašlaik gan nav zināms cik liels skaits sastāv grupā, tomēr pašlaik ir aizturēti 3 vīrieši. Tomēr, kā izskatījā iekšpusē un kas notiks tālāk?

LASI VĒL : Meteorologi ir paziņojuši, kad Latvijā beidzot būs pamatīgi mīnusi! Gaidāms pamatīgs aukstums!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā, kā arī noskaties uzņemo poliicjas video