Interesanti, Noderīgi

Meteorologi ir paziņojuši, kad Latvijā beidzot būs pamatīgi mīnusi! Gaidāms pamatīgs aukstums!

Lai gan decembris ir teju vai klāt, taču patstāvīgs sniegs Latvijā tā īsti arī nav bijis. Lai arī ziema tuvojas vēja spārniem, sinotpiķi un meteorologi ir izteikušies par to, kad Latvijā beidzot būs pamatīgie mīnusi! Daudzi vēlas baltu sniegu, tomēr sniegs nāks kopā ar pamatīgu aukstumu un salu.

Lai arī iepriekš Latvijā valdīja neraksturīgi silts laiks priekš novembra, pārspējot dažādus siltuma rekordus, pašlaik viss mainīsies uz pretējo pusi. Lai arī tagad var uzskatīt, ka ir salīdzinoši silts, tomēr aukstā gaisa temperatūra lēnām nostabilizēsies un paliks uz patstāvīgu laiku.

Iepriekš tika solīts, ka pēc vairākām aukstuma un salu dienām sekos neliels siltums, pagaidām prognozes vēsta, ka tā nebūs, saglabājot gaisa temperatūru ap 0 grādiem. Tomēr pats svarīgakais ir tas, kad beidzot iestāsies patstāvigā ziema un sinoptiķu solītais lielais aukstums?

Kā izrādās, tad līdz tam ilgi nemaz nav jāgaida, jo šīs nedēļas dienas būšot, kā atskaites punkts laika periodam, kurš paliks tikai aukstāks un nepatīkamāks. Kad tad sāksies un ar ko ir jārēķinās? Sinoptiķi izteikušies, ka aukstums ātri pieņemsies spēkā.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā