Interesanti

Ar lielu nožēlu – Šī ir pati neuzticīgakā zodiaka zīme no visām! Ja esi ar to kopā, piesargies!

Varbūt ne gluži viņa vai viņš, jo mēs nedalīsim atsevišķi šo kategoriju vīriešos un sievietēs, bet gan zodiaka zīmēs, kuras visbiežāk mēdz krāpt savas otrās pusītes. Gribat zināt, kurš ierindojies godpilnajā pirmajā vietā? Mazliet uzgaidiet, līdz uzzināsiet, kuri tad īsti ir tie neuzticīgākie.
 Mēs nolēmām šo reitingu sastādīt, vadoties no visuzticīgākajiem līdz visneuzticīgākajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Sākam!

 12. vieta Skorpions
Neticami, vai ne tā? Hiperseksuālie, ārkārtīgi pievilcīgie un harizmātiskie Skorpioni, kuriem daudzi ir gatavi atdoties jau no pirmā acu uzmetiena, ir visuzticīgākie zodiaka zīmju pārstāvji.

Protams, nav teikts, ka pilnīgi visi mēdz būt tik ļoti uzticīgi. Nav tā, ka Skorpioni ir ārkārtīgi labi cilvēki un uzskatāmi par labākiem nekā citi. Reizēm viņu pašreizējais loms vēl mazliet jāpamoka, līdz iespējams ķerties pie nākošā.

11. vieta Mežāzis
Mežāži nekrāpj savas otrās pusītes, jo īsti neizprot iemeslu, kādēļ nepieciešams riskēt ar jau nostiprinātām attiecībām, kuru dēļ ir tik smagi strādāts, lai tikai iegūtu seksu. Viņiem attiecībās jau tā ir sekss. Mežāži īsti neizprot loģiku šādā rīcībā. Tajā vienkārši nav loģikas. Jā, Mežāži tiešām spēj vienā domu graudā sapīt kopā vārdu “sekss” un “loģika”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu