Interesanti

Baņķis mūs visus jau bija brīdinājis! : “Viss tikai sākas! Mūs sagaida Dižkrīze”

Jau 2017. gadā labi pazīstamais Latviešu astrologs Kritaps Baņķis bija brīdinājis par gaidāmo 2020. gadu un tālākajām sekām aiz tā. Pērnajā gadā viņš aprakstīja, ka tas izpaudīsies kā haoss, kā liela nenoteiktība, neprognozējama neparedzamība un prognozēm nepakļāvīga. Tomēr pašlaik rodas pats svarīgākais jautājums, kas tad īsti cilvēkus sagaida turmpāk?

“Ja skatāmies astroloģiski, tad 2020. un 2021. gads savstarpēji ir ļoti saistīti. Tieši 2021. gads turpina attīstīt 2020. gada nebūšanas. Žurkas gada medicīniskā puse pievieno pamatīgu artavu jeb Vērša konservatīvo smagumu, tādējādi resursu nozīmīguma un finanšu nastas.”

Viņš izteicās diezgan skaidri un saprotami, uzsvērdams to, ka abi gadi tikai aizsākuši lielo piecgades kopējo maratonu : “Šobrīd vēl tikai turpināsies 2020. gada aizsākusies krīze, ko jau sākotnēji uztvēru kā attiecināmu uz diviem gadiem. Šo un nākamo, bet pēc brīža nepārdomātajiem lēmumiem tā ļoti pakāpeniski pāraugs par dižkrīzi.”

“Es jau iepriekš cilvēkus brīdināju, ka valdības skandinātais “veiksmes stāsts” ir tikai Latvijas valdības izdarīguma rezultāts. Arī tagad tiek dziedāta tieši tā pati dziesma, tikai nedaudz savādākāmeldiņā. Vecie priekšstati nu nekādīgi vairs nestrādās.”

Viņš jau vērsis uzmanību, ka Latvijas valsts prognoze turmpāk būs diezgan dramatiska. “Tas saistīts ar daudz nopietnākām un lielākām nebūšanām un vēl trim kritiskiem periodiem, ko piedzīvosim arī turpmāk. Nekāds mākslīgi radītais burbulis te vairs nelīdzēs.”

“Pašlaik vēl ir laiks atjēgties un rīkoties kā valstiskā mērogā, tā arī katram individuāli, nevis savādākā ziņā pasīvi palikt malā un pēc tam visu nākamo gadu tikai čīkstēt par to, kur un kā esam nonākuši attiecīgajā laika periodā.”

Tāpat viņš uzsvēra to, ka pavisam noteikti vajadzētu veikt uzkrājumus nebaltām dienām, jo ja pašlaik liekas, ka līdzekļi pietiks, tad jau tuvākajā laikā situācija var pavērsties pret Jums un te jau nekas daudz vairs nepalīdzēs. Dižkrīze nebūs nekāds īsais periods, tieši šī iemesla dēļ tagad ir jāsavelk jostas un tiešām kārtīgi jāapdomā, ko pirkt un ko labāk nē, jo naudiņa noteikti jāglabā arī turmpākajām sliktajā dienām, jo maratons ir tikai iesācies…

Avots