Interesanti, Video

Vai pirmo reizi ticis nofilmēts lodveida zibens? Kāds vīrs iemūža milzu kvēlojošu zibens bumbu!

Vīrietis, kurš dzīvo Ohaio paspējis uzfilmēt pavisam interesantu skatu spēcīgā lietus laikā, kad no debesīm krita milzīga krusa. Viņš vēlējies nofilmēt skaistās debesis un jau pēc īsa brīža viņš uzfilmēja, ko tādu, ko pavisam noteikti nebija gaidījis.

Viņs uzfilmēja, kā ielas otrās puses elektrolīnijā notika ļoti spēcīga izlāde. Pēc tā parādījās milzīgi kvēlojoša bumba zilā krāsā, kura lēnām virzījās uz priekšu ar ļoti nepatīkamu skaņu. Pagāja vien dažas minūtes un šī konkrētā parādība izgaisa tā, itkā nemaz nebūtu vispār bijusi.

Pašlaik daudzi strīdās, kā šo fenomenu vispār var izskaidrot, tomēr diskusijā iesaistījās cilvēki, kuri dzīvē ir redzējuši, ko līdzīgu. Viņi to nosauca par lodveida zibeni, lai arī cik dīvaini tas neizklausītos. Pašlaik gan visam notikušajam ir vairāki izskaidrojumi.

Viens no vienkāršākajiem izskaidrojumiem esot tāds, ka visa spēcīgā izlāde notikusi blakus esošajos elektrības vados un Amerikā tie atrodas daudz zemāk, nekā Eiropā. Tāpat pie katras mājas ir savs transformers, taču kā tas viss varēja notikt?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā un noskaties uzfilmēto video