Interesanti

Beidzot nosauktas pazīmes, kuras liecina, ka cilvēks ir pārslimojis Covid-19 pašam nezinot

Agrāk mēs visi varējām pieminēt simptomus, kas saistīti ar Covid-19, jo galu galā konkrētā situācija joprojām bija neskaidra. Lai gan agrāk tika izteikti dažādi pieņēmumi, un inficētie dzird šos pieņēmumus, viņu izteikumi ne vienmēr atbilst faktiskajai situācijai. Bet tagad to sāka paši zinātnieki!

Saskaņā ar ziņojumu “Express” Ziemeļkarolīnas universitātes zinātnieki beidzot nosauca šīs trīs galvenās pazīmes, kas arī norāda, ka cilvēks ir inficējies ar bīstamu koronavīrusu, par to pat neapzinoties.

Saskaņā ar galvenā zinātnieka Amira Barzina pētījumiem un komunikāciju, patiesībā un pēc pētījumiem cilvēkiem, kas cieš no jaunā koronavīrusa, rodas smags elpas trūkums, locītavu sāpes, kas sākumā nav tik intensīvas, un muskuļu sāpes, kuras es jūtu.

Pēc viņa komandas teiktā, inficējoties ar Covid-19, muskuļi kļūst iekaisuši, izraisot specifiskas muskuļu sāpes. Tomēr viņš vērsa uzmanību uz to, ka muskuļu sāpes var rasties pat gripas gadījumā, tāpēc ir nepieciešams rūpīgi uzraudzīt notiekošās aktivitātes un apmeklētās vietas.

Viņa komandas pētījumi ir atbilstoši un ļoti ticami. Tomēr ļoti izplatīta ir teorija, ka smarža pazūd un nogurums palielinās, taču slimi cilvēki bieži sūdzas par šo smaržu, tāpēc patiesībā mēs varam spriest, vai ir grūti elpot un sejas. locītavu vai muskuļu sāpes.

Pēc tam nekavējoties veiciet Covid-19 testu, lai saprastu savu stāvokli. Lūdzu, esiet uzmanīgs un noteikti ievērojiet visas drošības zīmes, lai pasargātu sevi un citus.

Avots