Interesanti

Bricis jau laicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmo laika tuvākajās dienās : “Gaidāmi pamatīgi pārsteigumi!”

Jāņem vērā, ka vidējā gaisa temperatūra lēnām turpina slīdēt uz leju un tā kā tuvojamies ziemas periodam, tad ir jāsāk domāt par to, ka lielie mīnusi vairs nemaz nav tik ļoti tālu, kā daudzi varētu iedomāties. Kā izrādās aukstais laiks ir krietni tuvāk nekā varam sagaidīt. Īpaši labi to varam just tieši šī nedēļas beigās un svētdien vēl jo vairāk, tomēr, kas mūs sagaida nākamajā nedēļā un vai drīzumā varam cerētu arī uz kādu pirmo sniegu?

Jau iepriekš tika ziņots, ka šīs nedēļas beigas gaidāmas salīdzinoši lietainas un ar pamatīgu vēju, vietām var gadīties arī krusa vai pat slapjš sniegs, debesīs lielakoties mākoņi, savukārt svētdien kopējā prognoze vēsta par to, ka nokrišņu būs krietni mazāk un ik pa brītiņam gaidāma arī saulīte, tomēr vai līdzīgs laiks gaidāms arī nākamajā nedēļā, vai tomēr ir gaidāmi pārsteigumi?

Šajā situācijā jāņem vērā arī tas, ka gaisa temperatūra brīvdienu pēcpusdienās vairs arī nebūs augstāka par +2 līdz +7 grādiem, kas nozīmē, ka jāsāk ģērbties tik tiešām ļoti silti, jo neskatoties uz esošo temperatūru vējš to visu padarīs vēl nepatīkamāku. Piekrastes zonās gaidāms nedaudz siltāks, gaisa temperatūra var pacelties līdz pat +10 grādiem. Arī naktis kļūs īpaši aukstas. Svētdien nakts teperatūra var noslīdēt pat zem -3 grādiem, savukārt piekrastes zonās ap 4 grādiem.

Tomēr jauni pārsteigumi gaidāmi tieši nākamnedēļ, kad par brīnumu ir gaidāms nedaudz siltāks laiks, tomēr tas attieksies uz Kurzemi un tas būs tikai nedēļas pirmajā pusē, savukārt otrajā nedēļas pusē pakāpeniskais siltums lēnām pārsniegs +10 grādu atzīmi teju vai visā valsts teritorijā, kas ir patīkamas ziņas, jo oktobra beigas ierasti ir īpaši aukstas, tomēr šogad izskatās, ka situācija ir nedaudz labāka.

Nedrīkstam aizmirst par lokālām lietusgāzēm arī nākamajā nedēļā. Lai gan tās būs mazāk, tomēr lokālās vietās būs gaidāms viegls lietus, tomēr salīdzinot ar šo nedēļu – nākamā būs patiešām saulaina un krietni patīkamāka, kā arī bez pārmērīgi stipra vēja brāzmām.

Avots