Interesanti

Tas pārkāpj robežas! “Viņas ir resna un ar skūtu galvu.” Par aktrises foto slimnīcā piedāvā 4200 Eiro!

Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti mati, ko nemaz daudzi nav zinājuši! Anastasija Zavorotņuka pašlaik ir uzmanības centrā visā pasaulē, tomēr trakākais ir tas, ka par to nevis tiek apspriests, bet notiek vēl trakāk…

Žurnālisti jau ir centušies piekukuļot medicīnas personālu solot veselus 3 miljonus rubļu par vienkāršu telefonā uzņemtu bildi, kurā sieviete ir redzema slimnīcas gultā, iekļaujot fonā palātu. Un tas ir bijis tikai sākums.

Konkrēto ziņu pavēstija Krievijas zināmais interneta medijs Dni.ru, tomēr konkrēto informāciju drīz vien pārpublicēja kaudze citu mediju. Iesākumā ticis solīts viens miljons rubļu, tomēr šī summa ātri augusi, jo žurnālitu firmas sākušas pārsolīt viena otru. Beigu beigās summa apstājusies līdz 3 miljoniem rubļu, kas ir aptuveni 4 200 Eiro!

Arī Latvijā viņa ir ļoti populāra seriālu zvaigzne, tomēr tapa zināms, ka viņai ir smadzeņu vēzis un tiklīdz viņa tika nogādā slimnīcā, viņai tika noskūti visi mati, tomēr tad sākās pats negaidītākais!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā