Interesanti

Diemžēl, bet situācija paliks arvien nepatīkamāka! Jau savlaicīgi brīdina iedzīvotājus par gaidāmo laiku!

Iepriekšējo dienu laiks tik tiešām nav bijis no tiem patīkamākajiem, līdz ar to esošā situācija acīmredzami norāda uz to, ka laiks visticamāk arī nepaliks labāks. Jāņem vērā, ka ceturtdien laiks lielākajā daļā valstī kļūs ievērojami vējaināks, taču ir arī ziņas par to, ka tieši ceturtdiena kopumā būs salīdzinoši silta, liecina jaunākās prognozes. Tomēr kā ar gaidāmo laiku tālākajās dienās uz priekšu, vai tiešām viss būs tikai uz slikto pusi?

Ja skatāmies uz laiku rītdien, tad nakts kopumā paies bez būtiskiem nokrišņiem, bet savukārt dienas pirmajā pusē daudzviet varēs kārtīgi uzlīt. Pa brīžiem pa vidu tam visam arī paspīdēs saulīte, kas dienu nedaudz uzsildīs vairāk, nekā iepriekšējās dienās. Valdošais būs tieši dienvidrietumu vējš, kas naktī un piekrastē pārspēs pat 15 metrus sekundē, savukārt dienā daudzviet vēja ātrums krasi palielināsies un kopumā varēs sasniegt pat 20 metrus sekundē, kas ir ļoti tuvu vētras vēja spēkam, tāpēc iedzīvotājiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar rītdienas gaidāmajām vēja brāzmām. Tomēr arī tas nebūt nav viss.

Lai arī laiks kopumā ir krietni vēsāks, tieši rīt gaidāmā minimālā gaisa temperatūra būs ap 7 līdz +12, kas gan nav īpaši daudz. Citviet gaisa temperatūra varēs uzsilt no +13, atsevišķās vietās varēs sasniegt pat +17 grādus, tomēr jārēķinās, ka dienām ejot, gaiss paliks arvien vēsāks un vēsāks, tāpēc jau laicīgi jāmeklē rudens siltais apģērbs un lēnītēm jāgatavojas aukstai ziemai.

Jārēķinās, ka rītdienas laikā dēļ spēcīgā un brāzmainā vēja var lūzt koku zari un citas vieglas lietas, tāpēc esiet uzmanīgi un noteikti laicīgi plānojiet sava āra aktivitātes, lai nesanāktu tā, ka spēcīgā vēja laikā atrodaties tuvu kokiem.

Rīgā lielākoties nakts paies bez nokrišņiem, savukārt pēcpusdienā būs iespējams īslaicīgs lietus. Dienvidrietumu vējš pēcpusdienā brāzmās sasniegs pāri 15 metrus sekundē. Minimālā temperatūra naktī būs ap +10 grādiem, kas būs salīdzinoši silti, savukārt dienā maksimālā temperatūra nebūs augstāka par +16 grādiem, kas gan attiecīgi būs patīkami silti, taču nākamajās dienās siltāks vairs nebūs, bet tieši pretēji – paliks vēsāks.