Interesanti, Neticami, Noderīgi, Sievietēm

Ļoti Grūtā situācijā pašlaik ir nonākusi lēģendārā aktrise Mirdza Martinsone

Latvijas šovbiznesa nozares leģenda Mirdza Martinsone veica publisku interviju žurnālam “Kas Jauns”, kurā atzina, ka šobrīd atrodas grūtā situācijā. Šīs situācijas cēlonis ir pandēmija un tās sekas! Aktrise atzina, ka tagad dzīvo nabadzībā, ēd mazāk un ik pa laikam kļūst vienaldzīga.

“Nekādas pārmērības šobrīd nav un netiek pirktas. Jādzīvo… neteiksim, trūcīgi, bet mazāk jāēd. Būšu godīga – pašlaik dzīvoju ļoti pieticīgi. Tādi apstākļi. Protams, mani aicina arī ciemos, uz pasākumiem, un tur droši vien ir gardum gardie ēdieni… Bet nav lielas vēlmes kaut kur doties.”, intervijā Kas Jauns saka aktrise.

Mirdza atzina, ka reportiera cerība bija, ka aktrise neveiksmīgā brīža dēļ neiekrita apātijā. “Tas tikko piesaistīja mūsu uzmanību. Mirdza Martinsone sacīja:” Bet, runājot par augstākajām pozīcijām, mums ir smagi jāstrādā, lai izvairītos no viņu skumjām, izmisuma un vienaldzības. “

Viņa arī stāsta, kā mēģināt tikt galā ar vilšanos! Viņa cenšas to pārvarēt ar savu iekšējo spēku. Aktrise bieži tiek skatīta zem latviešu un Dieva zīmēm. Aktrise arī teica, ka nevis viņa kritusi izmisumā, bet gan ceļos uz zemes.

Es zinu, ka šis gļēvulis ir labs pārbaudījums. Lielisks pārbaudījums. Kopš pavasara šī nepatīkamā nedrošība mani nekad nav atstājusi.

Saprotams, ka Martinsones grūtības nav nepārvaramas, un arī viņas bērni ir gatavi viņai palīdzēt! Tomēr aktrise nevēlas, lai viņas dēls un meita daudz tērē pārpildītos veikalos, tāpēc nelūdziet bērnus palīdzēt viņai ēst.

Jāatgādina, ka pandēmijas pirmais vilnis faktiski skāra visus izklaides un skatuves mākslas nozares dalībniekus Latvijā, no kuriem daudzi arī publiski runāja par savām finansiālajām grūtībām un psiholoģisko stresu.