Interesanti

Plānojas būt jauns naudas atbalsts cilvēkiem, kam novirzīs lielu daļu naudas!

Esošajā situācijā tik tiesām ir nepieciešami jauni atbalsta pasākumi, kuri saistīti ar patreizējo situāciju valstī. Šoreiz tās ir labas ziņas cilvēkiem, kam nepieciešams atbalst, jo Finanšu ministrija (FM) ir nolēmusi novirzīt vēl papildu 126,5 miljonus Eiro, kas ir tik tiešām iespaidīgs naudas cipars.

Līdz konkrētajam brīdim Valsts ieņēmumu dienestam (VID) kopumā tikuši piešķirti 320 miljoni Eiro, lai iestāde dažādās atbalsta programmās varētu pareizi piešķirt finansējumu patreizējā situācijā cietušajiem uzņēmumiem, kā arī darba ņēmējiem, kuri bieži atrodas ļoti neapskaužamā situācijā.

Šajā gadījumā jāņem vērā, ka līdz 6. Aprīlim nodokļu maksātājiem kopumā ir izmaksāts atbalsts 235,79 miljonu Eiro lielumā un atbalsta turmpākai izmaksai VID ir pieejami vēl nepilni 84 miljoni eiro. Pie tam ņemot vērā darba dienas laikā tiek izmaksāts atbalsts 5,5 miljonu Eiro apmērā.

Finanšu Ministrija atzina, ka atbalsta izmaksai piešķirtais finansējums būs pietiekams aptuveni līdz 27. Aprīlim. Tās ir ļoti labas ziņas ikvienam cilvēkam, kas patreiz ir nepieciešams atbalsts, jo tieši tā viss arī notiek un situācija sāk uzlaboties uz pareizo pusi.

Šoreiz, lai nodrošinātu nepārtrauktu atbalsta izmaksu nodokļu maksātājiem līdz šī gada vidum, Finanšu Ministrija rosinās valdību pieņemt lēmumu par striktu finansējuma 26,5 miljonu eiro apmēru piešķiršanu VID no konkrētās budžeta programmas ar nosaukumu “Līdzekli neparedzētiem gadījumiem.”

Pašlaik gan vēl jāgaida, kas tieši notiks tālāk, tomēr labās ziņas ir tādas, ka cilvēki savu atbalstu saņem un viss notiek kā plānots. Tomēr vai būs vēl kāda sabiedrības daļa, kura saņems kādu pabalstu veidu, kā tas notika ar ģimenēm un pensionāriem?

Kariņš bija solījis, ka tik tiešām kaut kas būs, tomēr vai tas viss apstāsies vien pie divām sabiedrības daļām, vai arī sekos vēl trešā? Tas vēl nav zināms, tomēr skaidrs ir tas, ka situācija ir tāda, kāda ir un pašlaik mums visiem jādara, viss iespējamais, lai situāciju ilgtermiņā varētu uzlabot par spīti visam.

Avots